رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام،

برای نمایش فرم خبرنامه در سایت چندین راه است و ابتدا باید مشخص کنید که فرم خبرنامه را در کجا میخواهید فراخوانی کنید؟

از طریق پوسته یا از طریق محتوای متن HTML در وردپرس (مثل ابزارک متن یا...)

تابع نمایش افزونه در پوسته:

<?php wp_subscribes(); ?>

کد کوتاه در متن HTML:

[subscribe]

حالا باید ببینید این افزونه پاپ آپ چه ورودی قبول میکنه. php یا html

من فکر کنم افزون پیامک وردپرس با لود آژاکس مشکل داره. چون زمانی که نوع لودینگ پاپ آپ رو به صورت آژاکس قرار میدم دیگه پاپ آپ نمایش داده نمیشه و وقتی لودینگ رو به صورت HTML در سایت اینکلود می کنم نمایش داده میشه که البته با این کار پنجره پاپ آپ جداگانه نمایش داده میشه و فرم اشتراک افزونه پیامک وردپرس در بالای هدر سایت نمایش داده میشه. که البته این مشکل در مورد افزونه iPhorm وجود نداره. آیا این امکان وجود داره که فیلد شماره تلفن همراه افزونه پیامک وردپرس به افزونه iPhorm افزوده بشه؟ مثل امکانی که برای افزونه wpcf7 در نظر گرفتید و این افزونه را با افزونه خودتون سازگار کردید؟

ممنون از شما

لینک به ارسال

من فکر کنم افزون پیامک وردپرس با لود آژاکس مشکل داره. چون زمانی که نوع لودینگ پاپ آپ رو به صورت آژاکس قرار میدم دیگه پاپ آپ نمایش داده نمیشه و وقتی لودینگ رو به صورت HTML در سایت اینکلود می کنم نمایش داده میشه که البته با این کار پنجره پاپ آپ جداگانه نمایش داده میشه و فرم اشتراک افزونه پیامک وردپرس در بالای هدر سایت نمایش داده میشه. که البته این مشکل در مورد افزونه iPhorm وجود نداره. آیا این امکان وجود داره که فیلد شماره تلفن همراه افزونه پیامک وردپرس به افزونه iPhorm افزوده بشه؟ مثل امکانی که برای افزونه wpcf7 در نظر گرفتید و این افزونه را با افزونه خودتون سازگار کردید؟

ممنون از شما

دوستان هنوز مشکل برطرف نشده. لطفا راهنمایی بفرمایید. موضوع فوری هست.

ممنون

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام جناب صوفی.

من یه مشکلی با افزونه دارم. ورژن 2 رو بدون مشکل نصب می کنم. اما ورژن جدید رو بعد از نصب، فعال نمیکنه و میگه افزونه با مشکل جدی برخورد کرده.

متنی از این مشکل جدی هم به من نمیده که بفهم داستان چیه!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام خسته نباشید . من افزونه رو نصب کردم همه چیز کار میکنه اون گزینه ارسال اس ام اس به مشترکین در صورت انتشار پست جدید هم فعال کردم (تنظیمات ، اطلاع رسانی) اما وقتی پستی منتشر میشه اس ام اسی ارسال نمیشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست .ممنونم

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام به همه . 

من با فرم گرویتی ، فرم ثبت نامی ایجاد کردم و میخوام بعد از پایان فرآیند ثبت نام پیامکی برای شماره ای که ثبت شده ارسال بشه .

آیا این کار با این افزونه انجام میشه؟

من این افزونه رو نصب کردم ولی اسم سامانه پیامکی موردنظرم در لیست وب سرویسها نیست.

چه باید بکنم؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، alaleh گفته است :

سلام به همه . 

من با فرم گرویتی ، فرم ثبت نامی ایجاد کردم و میخوام بعد از پایان فرآیند ثبت نام پیامکی برای شماره ای که ثبت شده ارسال بشه .

آیا این کار با این افزونه انجام میشه؟

من این افزونه رو نصب کردم ولی اسم سامانه پیامکی موردنظرم در لیست وب سرویسها نیست.

چه باید بکنم؟

سلام

خیر برای افزونه گراویتی افزونه پیامک اختصاصی وجود داره که منعطف تر از این افزونه است.

البته در نسخه پرو این افزونه هم امکاناتی برای همسان سازی با گراویتی دیده شده ولی به انعطاف پذیری افزونه پیامک گراویتی نیست.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنونم که جواب دادید.لطف میکنید اسم این افزونه رو بگید تا دانلود و خریداری کنم؟

چون افزونه های زیادی وجود داره و من نمیدونم منظور شما کدوم افزونه ست.

ویرایش شده توسط alaleh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...