رفتن به مطلب

لایت باکس کردن عکس های داخل تک نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام.عصر به خیر

داخل تک نوشته های سایتم عکس میزارم که وقتی روش کاربر کلیک میکنه در پنجره جدید عکس تمام صفحه باز میشه(عکس با اندازه واقعیش).چه کار میتونم بکنم که فقط عکس های داخل تک نوشته و برگه ها به صورت لایت باکس باز بشه؟ممنونم

لینک به ارسال

ممنونم.ولی میخواستگ به صورت خودکار لایت باکس کنه.با این افزونه باید برای همه عکس ها دونه دونه rel بدم.

ویرایش شده توسط نسـتـــرن
لینک به ارسال

درود ...؛

با استفاده از افزونه Lightbox Plus ColorBox میتونید بصورت خودکار تمامی تصاویر ادامه مطلب رو در لایت باکس به نمایش دربیارید. البته بعد از نصب بهتره یه نگاهی به بخش تنظیمات این افزونه نیز بندازید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

فکر کنم بهتره این خاصیت رو به تمام تصاویر نوشته و برگه ها نسبت بدید حالا با افزونه یا بدون افزونه یعنی کل عکسا به صورتی که می خواهید نمایش داده بشه بعد تصاویری که نمی خواهید اینجوری باشه پیوند به رو بر روی هیچکدام قرار دهید که تصویر فقط برای نمایش باشه و لینکی برای بزرگ شدن یا انتقال به مسیر خود عکس نداشته باشه

این نظر من بود حالا امیدوارد مورد استفاده قرار بگیره

لینک به ارسال

فکر کنم بهتره این خاصیت رو به تمام تصاویر نوشته و برگه ها نسبت بدید حالا با افزونه یا بدون افزونه یعنی کل عکسا به صورتی که می خواهید نمایش داده بشه بعد تصاویری که نمی خواهید اینجوری باشه پیوند به رو بر روی هیچکدام قرار دهید که تصویر فقط برای نمایش باشه و لینکی برای بزرگ شدن یا انتقال به مسیر خود عکس نداشته باشه

این نظر من بود حالا امیدوارد مورد استفاده قرار بگیره

چطور باید این خاصیت داده بشه؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...