تازه وارد

ایندکس تصاویر و برچسب ها و تأثیر مستقیم آن در بهبود جایگاه سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به دوستداران بخش سئو و دوستان راهنماگر در این بخش .

همونطور که میدونید تأثیر ایندکس برچسبها و اللخصوص عکسها در سایت ، میتونه یه قدم مثبت برای بهبود جایگاه سایت باشه .

ولی متأسفانه سایت بنده یه مشکل در این زمینه داره و اونم اینه که تعداد برچسبهای سایت بنده ، 376 عدده که فقط 3 تای اونا ایندکس شده و این در حالیه که در مطالب اولا برچسب زیاد اصلا استفاده نمیکنم ( نهایت 6 الی 7 عدد در بیشترین حالت و زیر 5 عدد در اکثر مواقع ) و ثانیا برچسبها کاملا مرتبط با متن ، عنوان و توضیحات مطالبه .

همین مشکل واسه ایندکس تصاویر هم وجود داره و از 118 تصویر ، تنها 52 تصویر ایندکس شده و مشکل دیگه اینکه وقتی در گوگل از دستور site:mysite.ir استفاده میکنم ، در بخش وب ، مطالب ایندکس شده رو نشون میده ولی در بخش تصاویر با اینکه 52 تصویر ایندکس شده ، فقط 2 تصویر رو نشون میده .

البته این نکته رو هم بگم که برای سئوی تصاویر : 1- تگ alt رو برای همه ی تصاویر مطالبم وارد میکنم 2- حجم تصاویر کمه ( زیر 20 کیلوبایت در اکثر مواقع )

با این توضیحات امیدوارم بتونید راهنمایی کنید که این مشکلات رو برطرف کنم .

یا علی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نقشه سایت رو به گوگل معرفی کردید؟

رسانه ها و تگها رو توی نقشه سایت قرار دادید؟

کلا بررسی کنید که گوگل به بخشهای مختلف سایتتون دسترسی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نقشه سایت رو به گوگل معرفی کردید؟

رسانه ها و تگها رو توی نقشه سایت قرار دادید؟

کلا بررسی کنید که گوگل به بخشهای مختلف سایتتون دسترسی داشته باشه.

بله نقشه ی سایت رو معرفی کردم همون ابتدا

تو نقشه ی سایت بنده : نوشته ها ، دسته ها ، برگه ها و برچسبها قرار داده شده و تنها چیزی که حذف کردم از نقشه ی سایت و همچنین جلوی ایندکس شدنشم گرفتم نویسنده ها و بایگانی بود که این کارو هم به دلیل جلوگیری از تکراری شدن مطالب انجام دادم .

همونطور که در ابتدای تاپیک هم عرض کردم تو ابزار وبمستر زده 52 تصویر از 118 تصویر ایندکس شده ولی از این 52 تا فقط 2 تاشو تو نمایش نشون میده ولی در مورد نوشته ها اینجوری نیست و وضعیت بهتره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    • توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500
    • توسط hessam75
      سلام
      من یه سایت با غالب be theme طراحی کردم فقط یه مشکل داره اونم اینه که پس زمینه رو پارالاکس انتخاب کردم ولی تو مرورگر internet xplorer پارالاکس نمایش داده نمیشه!
      در ضمن قالبم هم پول دادم از سایت معتبری خریدم ازین دانلودی ها نیست.
      لطفا کمک کنید بتونم رفع اشکال کنم.
      آدرس سایت : senateb.com