رفتن به مطلب

ایندکس تصاویر و برچسب ها و تأثیر مستقیم آن در بهبود جایگاه سایت

تازه وارد

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستداران بخش سئو و دوستان راهنماگر در این بخش .

همونطور که میدونید تأثیر ایندکس برچسبها و اللخصوص عکسها در سایت ، میتونه یه قدم مثبت برای بهبود جایگاه سایت باشه .

ولی متأسفانه سایت بنده یه مشکل در این زمینه داره و اونم اینه که تعداد برچسبهای سایت بنده ، 376 عدده که فقط 3 تای اونا ایندکس شده و این در حالیه که در مطالب اولا برچسب زیاد اصلا استفاده نمیکنم ( نهایت 6 الی 7 عدد در بیشترین حالت و زیر 5 عدد در اکثر مواقع ) و ثانیا برچسبها کاملا مرتبط با متن ، عنوان و توضیحات مطالبه .

همین مشکل واسه ایندکس تصاویر هم وجود داره و از 118 تصویر ، تنها 52 تصویر ایندکس شده و مشکل دیگه اینکه وقتی در گوگل از دستور site:mysite.ir استفاده میکنم ، در بخش وب ، مطالب ایندکس شده رو نشون میده ولی در بخش تصاویر با اینکه 52 تصویر ایندکس شده ، فقط 2 تصویر رو نشون میده .

البته این نکته رو هم بگم که برای سئوی تصاویر : 1- تگ alt رو برای همه ی تصاویر مطالبم وارد میکنم 2- حجم تصاویر کمه ( زیر 20 کیلوبایت در اکثر مواقع )

با این توضیحات امیدوارم بتونید راهنمایی کنید که این مشکلات رو برطرف کنم .

یا علی .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

نقشه سایت رو به گوگل معرفی کردید؟

رسانه ها و تگها رو توی نقشه سایت قرار دادید؟

کلا بررسی کنید که گوگل به بخشهای مختلف سایتتون دسترسی داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام

نقشه سایت رو به گوگل معرفی کردید؟

رسانه ها و تگها رو توی نقشه سایت قرار دادید؟

کلا بررسی کنید که گوگل به بخشهای مختلف سایتتون دسترسی داشته باشه.

بله نقشه ی سایت رو معرفی کردم همون ابتدا

تو نقشه ی سایت بنده : نوشته ها ، دسته ها ، برگه ها و برچسبها قرار داده شده و تنها چیزی که حذف کردم از نقشه ی سایت و همچنین جلوی ایندکس شدنشم گرفتم نویسنده ها و بایگانی بود که این کارو هم به دلیل جلوگیری از تکراری شدن مطالب انجام دادم .

همونطور که در ابتدای تاپیک هم عرض کردم تو ابزار وبمستر زده 52 تصویر از 118 تصویر ایندکس شده ولی از این 52 تا فقط 2 تاشو تو نمایش نشون میده ولی در مورد نوشته ها اینجوری نیست و وضعیت بهتره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...