رفتن به مطلب

تغییرات در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام من از این قالبی که پیوست کردم استفاده میکنم می خوام در هنگام نمایش پست ها دیدگاه و آیکونش + دسته بندی و آیکونش و بیشتر بخوانید نباشه . خودم خواستم امتحان کنم چندتا کد تو function رو دستکاری کردم دیگه بالا نیومد و از هاست قالبو دوباره آپلود کردم ممنون میشم اگه واسم درستش کنید

Eos.zip

لینک به ارسال

با سلام,به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید,

برای حذف بیشتر بخوانید کد زیر را از Index.php حذف نمایید:

<a class="postReadMore" href="<?php the_permalink() ?>"><b><b><b><?php _e('Read more', 'Eos'); ?></b></b></b></a>

برای حذف دسته بندی کد زیر راحذف نمایید:

<div class="postSubTitle"><span class="postCategories"><?php the_category(', '); ?></span></div>

برای قسمت دیدگاه نیز کد زیر را حذف نمایید:

<span class="postComments"><?php if (function_exists('post_password_required') && post_password_required()): ?><?php _e('Pass Required', 'Eos'); ?><?php else: ?><?php comments_popup_link(__('Leave a Comment', 'Eos'), __('1 Comment', 'Eos'), __('% Comments', 'Eos'), __('Comments Off', 'Eos')); ?><?php endif; ?></span>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...