رفتن به مطلب

قالب برای برگه ایی خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام

هر چقدر جستجو کردم نتونستم به نتیجه خاصی برسم من میخوام یک قالب اختصاصی برای یک برگه خاصی طراحی کنم برای موضوعات رو میدونم چطوریه ولی برای برگه ها رو بلد نیستم میخوام دقیقا مثل فایل single باشه اگر ممکنه روش کارش رو برام توضیح بدید ممنون .

لینک به ارسال

قالبتون رو بسازید و در ابتداش وارد کنید

<?php
/*
Template Name: my page Name
*/
?>

به جای my page name نام دلخواه را بگذارید

بعد صفحه ای که می خواهید با این قالب دیده شود را ویرایش کنید و از منوی کشویی قالب برگه ها که اضافه شده نامی را که گذاشتید انتخاب کنید

(در انجمن بالای 100 مطلب در اینباره است عجیبه که جستجو کردید و چیزی نیافتید!)

لینک به ارسال

با سلام

در ابتدای فایل php مورد نظرتون در قالب ، کد زیر رو وارد کنید ک

<?php
/*
Template Name: نام قالب
*/
?>

به جای نام قالب عنوان قالب برگه رو وارد کنید ، بقیه قسمت ها مثل فایل single.php هست ، بعد از این کار توی قسمت ویرایش برگه ، قالب طراحی شده رو انتخاب کنید ...

موفق باشید

لینک به ارسال

قالبتون رو بسازید و در ابتداش وارد کنید

<?php
/*
Template Name: my page Name
*/
?>

به جای my page name نام دلخواه را بگذارید

بعد صفحه ای که می خواهید با این قالب دیده شود را ویرایش کنید و از منوی کشویی قالب برگه ها که اضافه شده نامی را که گذاشتید انتخاب کنید

(در انجمن بالای 100 مطلب در اینباره است عجیبه که جستجو کردید و چیزی نیافتید!)

ممنون از استاد گرامی . بله هستش و من هم میدونستم هست ولی متاسفانه بخاطره عنوانی که باید جستجو میکردم به مشکل بر میخوردم دقیقا هر چی سرچ میکنم یه چیز دیگه میاد و این فکر میکنم بخاطره این هستش که کاربرا از عنوان نا مناسب برای محتوا انتخاب میکنن بازم ممنون از شما ♥

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...