سعید شعبانی

قرار دادن title برای تصویر شاخص

6 پست در این موضوع قرار دارد

من سایتم را به وسیله سایت http://chkme.com/ چک کردم و به نکته قابل توجه برخوردم و اون هم اینکه هیچ یک از تصاویر شاخص دارای title نمی باشند که فکر کنم این خودش یک عامل منفی در سئو محسوب می شود حال شما بفرمایید چکار کنم؟

post-412-0-26417600-1345648606_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از تابع

<?the_post_thumbnail();?>

برای نمایش تصاویر شاخص استفاده می کنید؟فکر کنم این تابع به صورت خودکار title را دارا می باشد.مگر اینکه از فیلتری استفاده کرده باشید که عمل نمی کند.البته مطمئن نیستم,منتظر پاسخ دیگر دوستان نیز باشید....#

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قالب من از این کد برای تصاویر شاخص استفاده شده است

<?php woo_image( 'width=519&height=' . $woo_options['woo_thumb_h'] . '&class=thumbnail main-image ' . $woo_options['woo_thumb_align'] ); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

افزونه‌ي

http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image/

رو نصب و فعال كنيد .. به صورت اتوماتيك براي تمامي نصاوير سايتتون Alt و title قرار ميگيره ..

موفق باشيد ../.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

افزونه‌ي

http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image/

رو نصب و فعال كنيد .. به صورت اتوماتيك براي تمامي نصاوير سايتتون Alt و title قرار ميگيره ..

موفق باشيد ../.

تشکر ولی نیاز به افزونه ندارم.

یک چیز دیگه این کدی که تصاویر شاخص سایتم رو می سازند بصورت استاتسیک این کار رو می کنند که باعث حجیم تر شدن صفحه اصلی می شود.

چگونه می توان به وردپرس گفت که تصاویر شاخص را با اندازه دلخواه برش دهد و فایل کم حجمتری بسازد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بسته به نوع استفاده پوسته شما از تابع بندانگشتی سازش داره که آیا کات و کراپ میکنه یا فقط ریسایز میکنه.

مثلا خود وردپرس بصورت پیش فرض فقط ریسایز میکنه و timthumb میاد کراپ هم میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟ 
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت همگی بخیر.
      دوستان ویژگی آلت (Alt) تصاویر رو باید چجوری بنویسیم که هم خدا خوشش بیاد هم گوگل؟
      چند کاراکتر باید باشه؟
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان
      من می خوام برای هر دسته ای که دارم یه تصویر خاص اگه تصویر نداشته باشه تصویر شاخصش بشه می خوام بهم یه افزونه بدید تا کارم رو راه بندازه.
    • توسط behnamnz88
      با سلام خدمت دوستان عزیز.

قالب وردپرس من هیچ مشکلی نداشت تا اینکه چند افزونه معتبر در مورد سرعت بخشیدن به لود سایت مثل جتپک نصب کردم. اول مشکل آپلود تصویر داشتم و خطای عدم تراکم و امکان نمایش میداد. اون رو رفع کردم ولی الان محتویات فولدر آپلود رو نمایش نمیده و هیچکدام از تصاویر سایت لود نمی شوند. پلاگین های جدید رو حذف کردم. حتی وردپرس رو بصورت دستی دوباره تصب کردم ولی مشکل پا برجاست. 
      ممنون میشم اگر کمک کنید... همه مطالب در این مورد رو هم تقریبا مطالعه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم

• توسط OnlyGod
      سلام من از قالب خبری نیوز ورلد نسخه 2 استفاده میکنم
       تصاویر شاخص در اسلایدبار که تصویرشو گذاشتم نمایش داده نمیشه، زیرش تصاویر کوچیک لود میشه ولی خود تصویر اصلی نه
      بنظرتون مشکل از کجاست؟

اگر لازم بود فایل های استایل و جی کوئری اینا رو پیوست کنم.