رفتن به مطلب

مشکل در ساخت فهرست ..

686868

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد ... از اساتید عزیز سوالی داشتم ..

برای ساخت فهرست در قالب از کدهای مربوطه استفاده کردم و مشکل برطرف شد .. اما لیست من به این صورت بود ...

<div id="nav">
<ul class="menu">
<li class="nam1"><a href="#" class="name2">موبایل</a></li>
</ul>
</div>

اگر توجه کنید هم لیست و هم لینک <li> <a> دارای کلاس بودند که به انها استایل هم داده شده .... اما مشکل اینجاس که در ساخت فهرست این استایل ها از بین میروند .. باید چیکار کنم ؟

بی نهایت ممنون از پاسختان

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

از گوشه ی سمت چپ صفحه ایجاد فهرست روی تنظیمات بزنید و گزینه کلاس را تیکدار کنید تا برای هر آیتم فهرست بتونید نام کلاس دلخواه را بگذارید که می شود کلاس li ها برای a هم نیازی به کلاس مجدد نیست

.liClass {
استایل li
}
.liClass a {
استایل a
}

لینک به ارسال

بسیار ممنونم ... اما ببینید جناب فخار ! این روش به نظرم مطلوب نیست ... به خاطر اینکه برای همه ایتم ها باید این کار را تک به تک انجام بدم ... و دوم اینکه چون قالب قرار است منتشر بشه ، کسانی که دانلود میکنند و استفاده میکنند از نام و کلاس و ... اطلاعی ندارند ، درسته ؟ یا اینکه من اشتباه میکنم..؟

2- حالتی وجود نداره که بشود به طور کلی انجام داد ،؟ منظورم قرار دادن نام کلاسها در ارگومان های مربوط به تابع فهرست است !

لینک به ارسال

معمولا برای هر آیتم یک استایل جدا که نمی گذارند معمولش اینه که استایل تمام li های اولین ul منو یک استایل دارند و li های ul های فرزند استایل جدا نهایتا اولین li یک استایل جداگانه هم داشته باشه مثلا از راست فاصله گرفته باشه سلکتور ها می شوند

.menu {
}
.menu>li {
}
.menu>li:nth-child(1) {
}
.menu>li ul {
}
.menu>li ul li {
}

ولی شما فرموده بودید

اگر توجه کنید هم لیست و هم لینک <li> <a> دارای کلاس بودند که به انها استایل هم داده شده

من پاسخ شما را عرض کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...