سعید شعبانی

تغییر لینک لوگوی ورودی وردپرس

28 پست در این موضوع قرار دارد

چکونه اندازه تصویر رو بزرگتر کنم؟ اندازه لوگوی وردپرس کوچکه اما لوگوی من بزرگه چگونه این کار رو انجام بدم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چکونه اندازه تصویر رو بزرگتر کنم؟ اندازه لوگوی وردپرس کوچکه اما لوگوی من بزرگه چگونه این کار رو انجام بدم ؟

شما بهتره برای اینگونه تغییرات ، css تعریف شده داشته باشید که میتونید با توجه به لینکی که کاربر محترم ( alimir ) گذاشتن ، این css رو واسه صفحه ی ورود و خروج تعریف کنید و بعد در قسمتی که نوشته /* تغییر لوگوی فعلی وردپرس */ مقدار width و height رو به دلخواه تغییر بدید .

موفق باشید و یاعلی .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان خسته نباشید. کسی میدونه چرا تگ ادامه مطلب تو وردپرس کار نمیکنه؟ مشکل قالب منه یا کلا وردپرس مشکل داره؟
    • توسط sadegh-khan
      با سلام و درود

دوستان تو ووکامرس و قسمت محصولات بخش صفت ها رو ندارم !! ممنون میشم راهنماییم کنید چه باید بکنم ؟
      عکس قسمت محصولات رو پیوست کردم

• توسط Malmal
      سلام  من میخواستم وردپرس رو وی لوکال هاست بالا بیارم با برنامه ی XAMPP  بعد از انجام تمام مراحل  وقتی که وارد سایت localhostمیشم   ارور میده و  چیزی رو بالا نمیاره ویه مسیر رو نشون میده
      Parse error_syntax error-unexpected_[in /Home /nderson/public_html/localhost. Com/_add.php on line 6
    • توسط oghyanoos98
      سلام
      پلاگین برای وردپرس مانند سایت idigic رو میخواستیم برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام
       فقط بخش سفارششو میخوایم سایت رو داریم خودمون، که اطلاعات یوزر رو از اینستا بگیره مثل سایت بالا و  به ای پی ای ما وصل شه و سفارشش رو اتومات ثبت کنه .
      ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟