ir7ww

نمایش تعدادی از نظرات به صورت تصادفی

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام,

میخواستم درخواست کدی کنم که بشه تعدادی از نظرات (مثلا 5 تا) رو به صورت تصادفی به نمایش در بیارم. ممنون میشم کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php
$args = array(
'number' => '5',
'orderby' => 'rand',
);

// The Query
$comments_query = new WP_Comment_Query;
$comments = $comments_query->query( $args );

// Comment Loop
if ( $comments ) {
echo '<ul>'
foreach ( $comments as $comment ) {
$post = get_post( $comment->comment_post_ID);
$post_title = $post->post_title;
$comment_link = get_bloginfo('url').'/?p='.$comment->comment_post_ID.'#comment'.comment_ID;
echo '<li><a href="'.$comment->comment_author_url.'">'.get_avatar($comment->comment_author_email, 24).' '.$comment->comment_author.'</a>: <br> '. $comment->comment_content . '<br>(<a href="'.$comment_link.'">'.$post_title.'</a>)</li>';
}
echo '</ul>'
} else {
echo 'No comments found.';
}
?>

دیر وقت بود کدرو تست نکردم اگر اروری داشت بفرمایید فردا اصلاح می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از پاسخی که دادید. این کدیه که بنده ازش استفاده میکنم. اگر امکانش هست بگید کجاش رو باید ویرایش کنم. ممنون

<?php
function src_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2> Recent Comments </h2>', $post_HTML='</li>') {
global $wpdb;

$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type,
SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt
FROM $wpdb->comments
LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID)
WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = ''
ORDER BY comment_date_gmt DESC
LIMIT $src_count";
$comments = $wpdb->get_results($sql);

$output = $pre_HTML;
$output .= "\n<ul>";
foreach ($comments as $comment) {
$output .= "\n\t<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\" " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . " :</a></strong> <span>" . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</span></li>";
}
$output .= "\n</ul>";
$output .= $post_HTML;

echo $output;

}

?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظورتون اینه که کدتون رندوم بیاره

ORDER BY comment_date_gmt DESC

را به

ORDER BY rand DESC

تبدیل کنید اگر با کوئری بالا می خواهید شبیه کدهای خودتون احضار بشه بجای

$post = get_post( $comment->comment_post_ID);
$post_title = $post->post_title;
$comment_link = get_bloginfo('url').'/?p='.$comment->comment_post_ID.'#comment'.comment_ID;
echo '<li><a href="'.$comment->comment_author_url.'">'.get_avatar($comment->comment_author_email, 24).' '.$comment->comment_author.'</a>: <br> '. $comment->comment_content . '<br>(<a href="'.$comment_link.'">'.$post_title.'</a>)</li>';

این کد را در کدهای کوئری من قرار بدید

echo "<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\" " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . " :</a></strong> <span>" . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</span></li>";

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohandes1900
      سلام خسته نباشید به همه ی فعالان انجمن
      آیا کسی هست که بدونه چرا بازدید برخی از آی پی ها از سایت خیلی زیاده؟ و این که آیا ممکنه اسپم و یا ربات باشن و از کجا باید این رو بفهیمد؟
      آیا ممکنه ربات موتورهای جستجو باشه و از کجا باید این رو بفهمیم؟
    • توسط EhsanAliabadi
      سلام و وقتتون به خیر
      لطفا به سایتم مراجعه کنید و در مورد نحوه‌ی حذف فضاهای خالی بین ویدئوها کمکم کنید.
      www.loudestudio.org
      ممنونم از توجهتون
    • توسط hamed.dashti1
      با سلام
      ببخشید پوسته ای هست که شبیه به سایت www.asce.org باشد.
    • توسط aminq10
      سلام و خسته نباشید
      من یک پوسته طراحی کردم
      روی سایت فعال کردم اما بعد از هر اکشنی صفحه سفید میاد در قسمت مدیریت سایت
      مثلا : توی ویرایش پوسته وقتی پوسته را ویرایش میکنیم و گزینه ویرایش را میزنم بعدش صفحه سفید میاد ولی پوسته هم ویرایش میشه
      یا مثلا وقتی یه افزونه را ادیت میکنم
      یا مثلا وقتی میخوام یه افزونه را سرچ و نصب کنم هیچ اتفاقی نمیافته
      یا مثلا وقتی درخواست رمز جدید میدم روی لینکی که به ایمیل اومده کلیک میکنم صفحه سفید میاد
      وقتی هم یک پوسته دیگه فعال میکنم این مشکل را ندارم
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم