رفتن به مطلب

کادر برچسب افزونه Yoast یا خود وردپرس ؟

site

پست های پیشنهاد شده

سلام

به نظر شما از کادر برچسب افزونه Yoast استفاده کنم یا کادر برچسب وردپرس ؟ یا هردو ؟

سوال دیگه ام اینه که چرا مطالب سایتم با تگ هایی که برای مطالب گذاشتن ایندکس نمیشن ؟

باتشکر

لینک به ارسال

از هر دو استفاده کنید

میتونه از تنظیمات افزونه باشه

اگر زیاد به تنظیمات افزونه وارد نیستید افزونه all in on seo را توصیه میکنم

لینک به ارسال

از هر دو استفاده کنید

میتونه از تنظیمات افزونه باشه

اگر زیاد به تنظیمات افزونه وارد نیستید افزونه all in on seo را توصیه میکنم

سلام و ممنون

تو هر دو کادر ، برچسب های یکسان رو وارد کنم ، مشکلی پیش میاد ؟

یا اینکه باید تو کادر Yoast یک سری برچسب و تو کادر خود وردپرس یک سری برچسب متفاوت وارد کنم ؟

لینک به ارسال

توی هر دو یکی را بزنید خیر مشکلی پیش نمیاد

سعی کنید کلمات کلیدی کم اما مرتبط با عنوان و محتوای پست بزنید تا تاثیر گذار باشند

لینک به ارسال

توی هر دو یکی را بزنید خیر مشکلی پیش نمیاد

سعی کنید کلمات کلیدی کم اما مرتبط با عنوان و محتوای پست بزنید تا تاثیر گذار باشند

ممنون

چیکار کنم که برچسب هایی که برای هر مطلب ایجاد میشه ، ایندکس بشه ؟

لینک به ارسال

اگر اشتباه نکنم, برچسب هایی که در خود وردپرس وارد می کنید برای ساخت آرشیو برچسب ها استفاده میشه مثل name.com/tag/car اما برچسب هایی که در افزونه سئو وارد می کنید برای ایجاد متا تگ کلمات کلیدی استفاده می شوند. استفاده از متا تگ ها هم برای گوگل دیگه بی معنی هست به نظر من که از این متا تگ استفاده نکنید بهتر هست

لینک به ارسال

اگر اشتباه نکنم, برچسب هایی که در خود وردپرس وارد می کنید برای ساخت آرشیو برچسب ها استفاده میشه مثل name.com/tag/car اما برچسب هایی که در افزونه سئو وارد می کنید برای ایجاد متا تگ کلمات کلیدی استفاده می شوند. استفاده از متا تگ ها هم برای گوگل دیگه بی معنی هست به نظر من که از این متا تگ استفاده نکنید بهتر هست

یعنی به تنهایی فقط از کادر برچسب خود وردپرس استفاده کنم؟

لینک به ارسال

یعنی به تنهایی فقط از کادر برچسب خود وردپرس استفاده کنم؟

اگه نظر من را بخواهید که می گم از اون هم استفاده نکنید بهتر هست, این نظر شخصی من هست شما می تونید استفاده کنید.

لینک به ارسال

اگه نظر من را بخواهید که می گم از اون هم استفاده نکنید بهتر هست, این نظر شخصی من هست شما می تونید استفاده کنید.

میشه دلیلیش رو بپرسم ؟

ضرر داره برای سایت ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

بازم می گم نظر شخصی من این هست که شاید نظر من از لحاظ سئو هم اصلا اشتباه باشه. نگاه کنید کاربر برای چی به سایت من و شما میاد؟ خوب برای مطلب, محتوا و هر چیز دیگه ای که داخل موتور جستجو به دنبالش بوده. حالا اگر اون کاربر به صفحه برچسب یک مطلب وارد بشه در لحظه اول دقیقا نمی دونه کجا هست, چون هنوز به خواستش نرسیده و باید داخل اون صفحه به دنبال یک دکمه باشه برای رفتن به ادامه مطلب, همین موضوع باعث میشه که درصد زیادی از کاربرایی که اولین بار هست به سایت شما وارد می شوند سریعا صفحه سایت شما را ببندند و کاربرا از سایت شما ناراضی بشند و سعی کنند کمتر به سایت شما وارد شوند. موتور های جستجو هم که می بینند کاربر سریع از سایت شما خارج شده فکرای بدی در مورد اون سایت می کنند. در اصل حرف من اینه که ما چرا بیایم و لقمه رو دور سر کاربرا بچرخونیم و بعد با هزار دردسر و بدبختی به دست کاربر برسونیم.

لینک به ارسال

بازم می گم نظر شخصی من این هست که شاید نظر من از لحاظ سئو هم اصلا اشتباه باشه. نگاه کنید کاربر برای چی به سایت من و شما میاد؟ خوب برای مطلب, محتوا و هر چیز دیگه ای که داخل موتور جستجو به دنبالش بوده. حالا اگر اون کاربر به صفحه برچسب یک مطلب وارد بشه در لحظه اول دقیقا نمی دونه کجا هست, چون هنوز به خواستش نرسیده و باید داخل اون صفحه به دنبال یک دکمه باشه برای رفتن به ادامه مطلب, همین موضوع باعث میشه که درصد زیادی از کاربرایی که اولین بار هست به سایت شما وارد می شوند سریعا صفحه سایت شما را ببندند و کاربرا از سایت شما ناراضی بشند و سعی کنند کمتر به سایت شما وارد شوند. موتور های جستجو هم که می بینند کاربر سریع از سایت شما خارج شده فکرای بدی در مورد اون سایت می کنند. در اصل حرف من اینه که ما چرا بیایم و لقمه رو دور سر کاربرا بچرخونیم و بعد با هزار دردسر و بدبختی به دست کاربر برسونیم.

بله حق با شماست

اما من یک مثال می زنم

مثلا من یه مطلب دارم با عنوان " اس ام اس تبریک روز پدر "

حالا من می خوام که کاربر وقتی که کلمه های کلیدی زیر را در گوگل وارد کنه ، به سایتم وارد بشه :

1 - اس ام اس روز پدر

2- اس ام اس تبریک روز پدر

3- اس ام اس روز مرد

4 - اس ام اس تبریک روز مرد

خب در اینجا باید چیکار کنم من ؟ باید برچسب هایی با عنوان های بالا بزارم تا وقتی که کاربر عناوین بالا رو سرچ کنه وارد مطلب من بشه.

اگه برچسب نزارم ، باید برای هر یک از عناوین بالا یک مطلب جداگانه منتشر کنم

لینک به ارسال

می تونید عنوان اون مطلب را یکی از اینها که بیشتر جستجو میشه قرار بدید یا اصلا از یک عنوان ترکیبی استفاده کنید که همه اینها را شامل بشه. بعد داخل خود مطلب می تونید این عبارت ها را به شکل های مختلف استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...