رفتن به مطلب

نمایش آخرین مطالب سایتی دیگر در سایت من

Milad123

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من قبلاَ تو همین انجمن یه تاپیک زدم تا بتونم آخرین مطالب سایتم رو همراه با تصویر شاخص و اسلایلی خاص توی هدر قالبم نمایش بدم و موفق هم شدم،اینم لینک اون تاپیک :

حالا میخوام به همین شکل،محتوای یه سایت دیگه رو نمایش بدم.

در واقع من یه سایت دارم و حالا یه ساب دامین براش ایجاد کردم و توی اون ساب دامین یه وردپرس جدا نصب کردم و کلا یه سایت جدا رو یه دیتابیس جدا نصب کردم روی همون هاست

حالا راهی وجود داره که من بتونم محتوای سایت اصلی رو به این شکلی که گفتم توی ساب دامین نمایش بدم؟

لینک به ارسال

متاسفانه نمیتونم از این استفاده کنم،اسکریپتاش قالبمو بهم میریزه و همچنین فکر نمیکنم این مدنظرم باشه

من نمیخوام فقط مطالب رو نشون بدم،میخوام مطالب رو همراه با تصویر شاخص و اون استایلی که عرض کردم نشون بدم،اگه امکانش هست توضیح بدید ممنون میشم

کدهای جاوا اسکریپت با قالبم کلاَ همخوانی نداره!

لینک به ارسال

می تونید در ساب دامین یک page template بسازید و کوئری خودتون رو توش قرار بدید و در سایت اصلی include کنید ولی برای برعکسش باید تابع alow_url_include از طریق php.ini هاستتون فعال باشه

لینک به ارسال

می تونید در ساب دامین یک page template بسازید و کوئری خودتون رو توش قرار بدید و در سایت اصلی include کنید ولی برای برعکسش باید تابع alow_url_include از طریق php.ini هاستتون فعال باشه

ایمان جان در حد مبتدی بگو ما هم بفهمیم :D

میشه یه نمونه کدی چیزی لطف کنید؟ یا جوری بگید که متوجه بشم!

ممنون میشم.

لینک به ارسال

برگه ای با نام custom_query.php در روت ساب دامین بسازید

<ul>
<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', false);
require(dirname( __FILE__ ) .'/wp-blog-header.php');
query_posts('showposts=10');
while (have_posts()): the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" class="red"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; ?>
</ul>

با فرض اینکه نام ساب دامینتون subdomain باشه این کدها را در sidebar.php قالب سایت اصلی بگذارید

<div class="widget">
<?php
include( $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] .'/subdomain/custom-query.php');
?>
</div><!-- widget -->

این دیگه لقمه گرفتنه اینجوری که برنامه نویس جماعت بی کار می شه

اگر خوردید به مشکل در بخش خرید مطرحش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...