• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Alireza28

پیغام زیاد شدن خطای 404 از طرف گوگل وبمستر تولز

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

تو وبمستر تولز به تازگی یه پیام از گوگل اومده :

Google detected a significant increase in the number of URLs that return a 404 (Page Not Found) error. Investigating these errors and fixing them where appropriate ensures that Google can successfully crawl your site's pages.

نمیدونم منظورش اونیه که من فهمیدم یا نه ولی اگه کسی هست بگه در مورده چیه و چجوری باید این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطای 404 هست دیگه . لینک هایی که از سایت شما ایندکس میشه جدیداً نات فوند زیاد داره . باید بررسی کنید ببینید منشا لینک ها از کجاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطای 404 هست دیگه . لینک هایی که از سایت شما ایندکس میشه جدیداً نات فوند زیاد داره . باید بررسی کنید ببینید منشا لینک ها از کجاست

والا من چک کردم 22 تا not found میده لینک هارو چک کردم مثلا اولی یکی از تگ های سایت هست. این تگ چرا الان جزو not found هاست ؟

http://www.nazmehr.com/tag/%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85

من کجای اینو باید درست کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی من امروز برای اینکه از شر رونوشت های مطالبم خلاص بشم افزونه Better Delete Revision ر نصب کردم و حدود 1800 رونوشت را برام پاک کرد

امکان داره این ارورها به خاطر این عمل باشه ؟

ویرایش شده در توسط Alireza28

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نیست کمک کنه ؟

یه نکته رو بگم : کد نویسی قالب به صورتی هست که صفحه 404 رو مستقیم به صفحه اصلی دایرکت میکنه . لینک ها را چک کردم ولی مشکلی توشون نمیبینم

از دیروز تا حالا 2 تا ارور هم کم شده

اصلا نمیدونم داستان چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفاً اسپم ندید . دوستان تا جایی که بتونن کمکتون میکنن . در خود گوگل وب مستر اگر بر روی لینک ها کلیک کنید منبع اون لینک رو به شما معرفی میکنه . مثلاً میگه ازصفحه x این لینک ایندکس شده و 404 شده . به گوگل وبمسترتون مراجعه کنید و منبع لینک ها رو مشاهده کنید . احتمالاً باید سایت خودتون باشه . اینکه لینک های 404 به صفحه اصلی ریدایرکت بشن اصلاً خوب نیست . اگر 404 ها زیاد نیستن اونقدرا لازم نیست نگران باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفاً اسپم ندید . دوستان تا جایی که بتونن کمکتون میکنن . در خود گوگل وب مستر اگر بر روی لینک ها کلیک کنید منبع اون لینک رو به شما معرفی میکنه . مثلاً میگه ازصفحه x این لینک ایندکس شده و 404 شده . به گوگل وبمسترتون مراجعه کنید و منبع لینک ها رو مشاهده کنید . احتمالاً باید سایت خودتون باشه . اینکه لینک های 404 به صفحه اصلی ریدایرکت بشن اصلاً خوب نیست . اگر 404 ها زیاد نیستن اونقدرا لازم نیست نگران باشید

من تمام لینک ها رو چک کردم همه شون تو سایت موجوده و هیچ not found ی نمیده برای نمونه لینکی که بالا گذاشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر بر روی لینک کلیک کردید و دیدید لینک درسته و 404 نداره میتونید اون لینک رو تیک بزنید و دکمه fix رو بزنید . اینطوری گوگل متوجه صحت عملکرد لینک میشه و اونو از لیست حذف میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست خوبم چک کن ببین اون لحظه ای که گوگل لینک های شما رو بررسی میکنه سرور شما دان نمیشه بخاطر این هم میتونه باشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوستان من هم مشکل مربوط به 404 رو دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم

الان 6 تا ارور هست که من نمیدونم باید چیکارشون کنم!

مثلا یکیش مربوط میشه به یه مطلبی که خودش یه سری کاراکتر به URL اضافه کرده و ارور 404 میزنه

اینارو چجوری رفع کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوستان من هم مشکل مربوط به 404 رو دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم

الان 6 تا ارور هست که من نمیدونم باید چیکارشون کنم!

مثلا یکیش مربوط میشه به یه مطلبی که خودش یه سری کاراکتر به URL اضافه کرده و ارور 404 میزنه

اینارو چجوری رفع کنم؟

ممنون از اینکه پاسخ سوالم رو دادین

خدایا این انجمن فعال رو از ما نگیر !

ویرایش شده در توسط faver

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق تحقیقاتی که کردم ، تمام آی پی ها در یک روز ثبت شده و با بررسی هایی که کردم اون روز هاست سایت بسته شده بود

برای شما هم اگه مشکلی مثل من پیش اومد ، این احتمال رو در نظر بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری