رفتن به مطلب

پیغام زیاد شدن خطای 404 از طرف گوگل وبمستر تولز

Alireza28

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تو وبمستر تولز به تازگی یه پیام از گوگل اومده :

Google detected a significant increase in the number of URLs that return a 404 (Page Not Found) error. Investigating these errors and fixing them where appropriate ensures that Google can successfully crawl your site's pages.

نمیدونم منظورش اونیه که من فهمیدم یا نه ولی اگه کسی هست بگه در مورده چیه و چجوری باید این مشکل رو برطرف کنم ممنون میشم

لینک به ارسال

خطای 404 هست دیگه . لینک هایی که از سایت شما ایندکس میشه جدیداً نات فوند زیاد داره . باید بررسی کنید ببینید منشا لینک ها از کجاست

لینک به ارسال

خطای 404 هست دیگه . لینک هایی که از سایت شما ایندکس میشه جدیداً نات فوند زیاد داره . باید بررسی کنید ببینید منشا لینک ها از کجاست

والا من چک کردم 22 تا not found میده لینک هارو چک کردم مثلا اولی یکی از تگ های سایت هست. این تگ چرا الان جزو not found هاست ؟

http://www.nazmehr.com/tag/%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85

من کجای اینو باید درست کنم ؟

لینک به ارسال

راستی من امروز برای اینکه از شر رونوشت های مطالبم خلاص بشم افزونه Better Delete Revision ر نصب کردم و حدود 1800 رونوشت را برام پاک کرد

امکان داره این ارورها به خاطر این عمل باشه ؟

ویرایش شده توسط Alireza28
لینک به ارسال

دوستان کسی نیست کمک کنه ؟

یه نکته رو بگم : کد نویسی قالب به صورتی هست که صفحه 404 رو مستقیم به صفحه اصلی دایرکت میکنه . لینک ها را چک کردم ولی مشکلی توشون نمیبینم

از دیروز تا حالا 2 تا ارور هم کم شده

اصلا نمیدونم داستان چیه

لینک به ارسال

لطفاً اسپم ندید . دوستان تا جایی که بتونن کمکتون میکنن . در خود گوگل وب مستر اگر بر روی لینک ها کلیک کنید منبع اون لینک رو به شما معرفی میکنه . مثلاً میگه ازصفحه x این لینک ایندکس شده و 404 شده . به گوگل وبمسترتون مراجعه کنید و منبع لینک ها رو مشاهده کنید . احتمالاً باید سایت خودتون باشه . اینکه لینک های 404 به صفحه اصلی ریدایرکت بشن اصلاً خوب نیست . اگر 404 ها زیاد نیستن اونقدرا لازم نیست نگران باشید

لینک به ارسال

لطفاً اسپم ندید . دوستان تا جایی که بتونن کمکتون میکنن . در خود گوگل وب مستر اگر بر روی لینک ها کلیک کنید منبع اون لینک رو به شما معرفی میکنه . مثلاً میگه ازصفحه x این لینک ایندکس شده و 404 شده . به گوگل وبمسترتون مراجعه کنید و منبع لینک ها رو مشاهده کنید . احتمالاً باید سایت خودتون باشه . اینکه لینک های 404 به صفحه اصلی ریدایرکت بشن اصلاً خوب نیست . اگر 404 ها زیاد نیستن اونقدرا لازم نیست نگران باشید

من تمام لینک ها رو چک کردم همه شون تو سایت موجوده و هیچ not found ی نمیده برای نمونه لینکی که بالا گذاشتم

لینک به ارسال

اگر بر روی لینک کلیک کردید و دیدید لینک درسته و 404 نداره میتونید اون لینک رو تیک بزنید و دکمه fix رو بزنید . اینطوری گوگل متوجه صحت عملکرد لینک میشه و اونو از لیست حذف میکنه

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من هم مشکل مربوط به 404 رو دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم

الان 6 تا ارور هست که من نمیدونم باید چیکارشون کنم!

مثلا یکیش مربوط میشه به یه مطلبی که خودش یه سری کاراکتر به URL اضافه کرده و ارور 404 میزنه

اینارو چجوری رفع کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من هم مشکل مربوط به 404 رو دارم که دیگه گفتم تاپیک جدید نزنم

الان 6 تا ارور هست که من نمیدونم باید چیکارشون کنم!

مثلا یکیش مربوط میشه به یه مطلبی که خودش یه سری کاراکتر به URL اضافه کرده و ارور 404 میزنه

اینارو چجوری رفع کنم؟

ممنون از اینکه پاسخ سوالم رو دادین

خدایا این انجمن فعال رو از ما نگیر !

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

طبق تحقیقاتی که کردم ، تمام آی پی ها در یک روز ثبت شده و با بررسی هایی که کردم اون روز هاست سایت بسته شده بود

برای شما هم اگه مشکلی مثل من پیش اومد ، این احتمال رو در نظر بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...