رفتن به مطلب

سوال در مورد اضافه کردن چند امکانات به بخش دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده میخواستم بدونم که آیا امکانه اضافه کردن این امکانات به بخش دیدگاه ها وردپرس به وصیله کد و یا افزونه هست یا نه ؟

مثلا 10 تا کامنت کاربران نمایش داده بشه و باقی کامنت ها به صورت صفحه ای باشه. مثال: یک مطلب 30 کامنت داره و این 30 تا رو به چند قسمت 10تایی تقسیم کنه و پایین بخش نمایش بده که به چند دسته تقسیم شده که 10 تای اول رو نشون بده اگر کاربر مایل بود دیدگاه های قبلی رو هم بخونه بر روی 2 یا دیدگاه های قبلی کلیک کنه و 10 تا دیدگاه قدیمی تر رو نمایش بده و از جاوا استفاده بشه

بعد ایجاد محدودیت در تعداد حروف در دیدگاه ها

مورد اول فکر کنم تو خود وردپرس وجود داشته باشه اما چون تا حالا استفاده نکردم نمیدونم به چه شکل هست و نحوه نمایش هم که توضیح دادم

با تشکر از دوستان مخصوصا آقا مرتضی که بدون چشم داشتی دارن به کاربران کمک میکنند :)

لینک به ارسال

مورد اول در تنظیمات - گفتگو ها - صفحه بندی گفتگو ها رل تیکدار کنید و به صورت دیفالت 50 دیدگاه در هر صفحه است که عددش را به دلخواه تغییر دهید

سئوال دوم هم که جواب دادند البته برای کنترل نظرات امکانات زیادی مثل لیست سیاه و مسدود کردن یک آی پی یا محدوده ی یک آی پی از ویژه ترین امکاناتی هستند که بدون نیاز به افزونه در دسترسند

لینک به ارسال

ایمان جان من الان فعال کردم اما صفحه بندی رو نمایش نمیده که فکر کنم کدش تو فایل Comments نیست. برای نمایش چه کدی رو باید قرار بدم ؟

لینک به ارسال

سلام

اول وجود تابع زیر رو بررسی کنید:

http://codex.wordpress.org/Template_Tags/paginate_comments_links

بعد هم آموزش:

http://heartdrops.org/tutorials/wp-comment-pagination/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...