4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

می خوام تمام فیلد های بخش شناسه (همه) رو حذف کنم و یه سری فیلد متنی که خودم می خوام رو جایگزین کنم

از اون مهم تر یک فیلد عکس که قابل کلیک باشه و پرینت بشه (مثلا کارت) و همه این ها فقط و فقط توسط ادمین قابل تغییر باشه

لطفا راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه های عضویت استفاده کنید تا بهتون دسترسی فیلد تازه رو بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فیلد تازه نمی خوام می خوام همهی قبلی ها اول حذف بشه بعد حالا خودم اضافه کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطفا برای نوشتن از فونت و رنگ معمولی استفاده کنید

برای حذف فیلد و اضافه نمودن فیلد جدید از این کد می شه استفاده کرد

function modify_user_contact_methods( $user_contact ) {
/* Add user contact methods */
$user_contact['skype'] = __( 'Skype Username' );
$user_contact['twitter'] = __( 'Twitter Username' );
/* Remove user contact methods */
unset( $user_contact['aim'] );
unset( $user_contact['jabber'] );
return $user_contact;
}
add_filter( 'user_contactmethods', 'modify_user_contact_methods' );

اما برای اینکه فقط ادمین بتونه تغییرش بده بهتره که به صفحه ی پروفایل دست نزنید و یک صفحه پروفایل جدید با تابع

insert_user_meta($user_ID, $key, $value);

ایجاد کنید که نیازمند دانش برنامه نویسیه اگر به برنامه نویسی تسلط دارید با همین کدها کارتون راه می افته و الا باید در بخش خرید تایپیک بزنید تا برنامه نویسی که فرصت انجامش رو داره باهاتون تماس بگیره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط DariushGreat
      سلام
      می خوام یه چیزی رو که خودم بسیار توش گیر کرده بودم و سرانجام تونستم بهش دست پیدا کنم رو بهتون یاد بدم. اون هم دستیابی به ID نوشته بیرون حلقه هست! برتری این کار در چی هست؟ در اینه که شاید بخواید در جایی بیرون از بخش نوشته به شناسه نوشته دست پیدا کنید (برای نمونه نوار کناری sidebar ).
      $post = $wp_query->post; این بخش کد می گه وردپرس نازنینم بگرد نشاسه نوشته از wp_query رو بگیر و بریز توی متغیر post$. کافیه شما همون بخش کد رو خروجی بگیری تا شناسه رو ببینی.
      یک نمونه پویای نغز:
      می خوایم به شناسه نویسنده نوشته دسترسی داشته باشیم و اونو نمایش بدیم:
      $post = $wp_query->post; $post_author = $post->post_author; echo 'شماره کاربری نویسنده:'; echo $post_author; بخش نخست کد داره می گه بگرد و شناسه نوشته رو از کوئری بگیر و درون post$ بریز.
      بخش دوم می گه نویسنده شناسه درون post$ رو پیدا کن و بریز درون post_author$
      بخش سوم هم خروجی می گیره
      به همین سادگی، به همین خوشمزگی
      امیدوارم سودمند بوده باشه براتون
    • توسط arang
      باسلام
      ۱- چطور میشه برای کاربرا شناسه (ID) تعریف کرد مثلا کد ملی و چک بشه که تکراری ثبت نشه
      مثلا من یه تعداد کاربر دارم که روازنه میخوام کاراش ثبت بشه تو سایت به صورت دستی یا اتوماتیک
      بعدش بتونم گزارش گیری کنم از کارایی که انجام داده
      مثال : من 10 جلسه برگزار کردم موقع ورود به جلسه شناسه یا کد ملی طرفو تو سایت ثبت کردم حالا که 10 جلسه تمام شده به وسیله همون کد یا ID بتونم گزارش گیری کنم از هر کاربر که چند جلسه شرکت داشته و ...
      متشکرم