رفتن به مطلب

نمایش پست بعدی یک دسته خاص

Amir.

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میشه به کد زیر یه دستوری اضافه کرد که فقط پست بعدی اون دسته ای که براش تعریف میکنم رو نمایش بده ؟

<?php next_post_link( '%link', 'بعدی <span>→</span>' ) ?></b>

لینک به ارسال

این کد next صفحه است توی این کد نباید دست برد ولی می تونی یک شرط بگذاری که اگر صفحه صفحه ی اول سایت نبود فقط فایل های دسته ای خاص رو نشون بده می تونی هم بجای پیوند next پیوندی به http://yourdomai.com/?cat=5 قرار بدید yourdomain را با دامین خودتون و 5 را با عدد ID دسته مد نظرتون عوض کنید

لینک به ارسال

این کد next صفحه است توی این کد نباید دست برد ولی می تونی یک شرط بگذاری که اگر صفحه صفحه ی اول سایت نبود فقط فایل های دسته ای خاص رو نشون بده می تونی هم بجای پیوند next پیوندی به http://yourdomai.com/?cat=5 قرار بدید yourdomain را با دامین خودتون و 5 را با عدد ID دسته مد نظرتون عوض کنید

میشه یه نمونه کد آماده بدی که من جایگزینش کنم ؟

لینک به ارسال

مشخصات دسته را بده و بگو کدام را می خواهی اینکه در صفحه اول چند موضوع دیده شود و در صفحه بعد یکی به نظرم جالب نمی آد اگر بعضی مطالب خواندنی نیست چرا در صفحه اول می آد و اگر هست بگذار کاربر انتخاب کنه به نظرم حتی در صفحه ی اول

یعنی بالای صفحه یک منو بگذار به شکل زیر

همه مطالب | مطالب دسته ی فلان

و اگر نام و آی دی دسته را هم بدهی کگدفراخوانیش رو برات می نویسم

و یا هر طوری که می خواهی باشد را برام کامل توضیح بده و مشخصات رو هم

لینک به ارسال

در همون تابع فقط مقدار "در همین دسته" رو باید true کنید. مثال:

<?php next_post_link('%link', 'Next post in category', TRUE); ?>

لینک به ارسال

مرتضی جان دستت طلا داداش ، نمیدونم این داداشمون سر همین یه خط چرا اینطوری میکرد !

واقعا تشکر :wub: تاپیک رو هم خواستی ببندش

لینک به ارسال

آقا فخار از اعضای کلیدی و محجوب سایت هستن.

شاید فرصت نداشتن.

موفق باشید

لینک به ارسال

مرتضی جان دستت طلا داداش ، نمیدونم این داداشمون سر همین یه خط چرا اینطوری میکرد !

واقعا تشکر :wub: تاپیک رو هم خواستی ببندش

سلام من واقعا این کد رو بلد نبودم واسه ی همینم عرض کردم کدی که می دونم رو پست عمومی می گذارم که حداقل دو نفر از هیات مدیره مثل جناب پارسا و آقا مرتضی هم چک کنند ولی شما نخواستی

بهر حال کدی که من می تونستم بدم بعید بود بدردتون بخوره در صورتی که با همین کد مشکلتون حل شد و البته من هم آموختم

آقا فخار از اعضای کلیدی و محجوب سایت هستن.

شاید فرصت نداشتن.

موفق باشید

ارادتمند و از شما می آموزم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...