رفتن به مطلب

مشکل ورودی بسیار کم

skyfall

پست های پیشنهاد شده

سلام من دو سایت دارم یکیش ورودی گوگلش بسیار پایین اومده این که پایین اومده بسیار اصول پست دادن رو درش رعایت میکنم ولی در دومی اصلا هیچی رو رعایت نمیکنم به اون صورت ..چندین ماهه رو این سایتی که میگم آمارش اومده پایین کار کردم..ولی الان کمتر یکماه رو سایت جدید کار کردم با همون مطالب جدید ورودی بیشتری دارم..نکته اینکه در وب مستر صد هزار نات فاند دارم سوال اینکه آیا این موثر هست دوم اینکه چند ماهیه که از نیوک به وردپرس منتقل کردم این همه موثره؟؟سوم اینکه یه سری کلمات کلیدی رو زدم که ربطی به سایت هم ندارن یه مدتی بعد قطعش کردم تعداشون بالا نیست الان بیشترین ورودی از اوناست آیا اونا هم موثره؟؟پاکشون کنم بهتر میشه؟؟

لطفا راه حل بگید و بگید علتش اینایی که گفتم یا چیز دیگری ..خواهشا اساتید یاری کنن اگر بلد هستن

لینک به ارسال

در وب مستر صد هزار نات فاند دارم سوال اینکه آیا این موثر هست بله فیکس کنید

دوم اینکه چند ماهیه که از نیوک به وردپرس منتقل کردم این همه موثره؟ بله پلاگین سئو

سوم اینکه یه سری کلمات کلیدی رو زدم که ربطی به سایت هم ندارن یه مدتی بعد قطعش کردم تعداشون بالا نیست الان بیشترین ورودی از اوناست آیا اونا هم موثره؟؟ بله

پاکشون کنم بهتر میشه؟؟ بله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...