• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
wp20

قالب رایگان وردپرس برای راه اندازی سایت گالری ماشین

4 پست در این موضوع قرار دارد

قالب وردپرس گالری ماشین Gears یک قالب بسیار جذاب برای راه اندازی سایت گالری ماشین می باشد.

در این قالب امکان معرفی ماشین ها با ویژگی های رده قیمت، سال تولید، وضعیت ماشین، سازنده، نوع بدنه و … داراست. همچنین امکان جستجو بر اساس این ویژگی ها نیز وجود دارد.

اسلایدر بزرگ بالای این قالب وردپرس از امکانات ویژه ی این قالب می باشد.

wordpress-gears-full-image.png

قالب وردپرس گالری ماشین Gears را از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

ویرایش شده در توسط wp20

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون میشیم قالب رو پیوست انجمن کنید تا قالب ماندگار بشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جهت پایداری بیشتر در انجمن پیوست شد.

لطفاً از این پس در انجمن پیوست نمائید.

Wordpress-Themes-Gears.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط wordgraph
      با سلام
      قالب تکنولوژی ۱ یک قالب پیشرفته و با سرعت لود بسیار بالا می باشد که توسط وردگراف به فارسی ترجمه شده است و بصورت رایگان در اخنیار شما دوستان قرار گرفته است. کا با این قالب بسیار ساده می باشد، همانند دیگر قالب ها آنرا دانلود کنید که به صورت فایل زیپ می باشد و در قسمت پوسته های وردپرس خود نصب کرده و از آن لذت ببرید. امیدوارم مورد رضایت شما دوستان عزیز قرار بگیرد.
      از مزایای قالب تکنولوژی :
      داری اسلایدر تخصصی
      امکان تغییر لوگو سایت در تنظیمات قالب
      امکان انتخاب فاو آیکون برای سایت
      امکان تغییرات کامل در اسلایدر سایت
      تبلیغات ۴۶۸*۶۰ در قسمت هدر سایت
      و …

جهت دانلود کلیک کنید

• توسط ahmad20pc
      با سلام خدمت همه دوستان عزیز
      حتما درباره یوزپلنگ آسیایی اطلاعات دارید و اخبارش به گوشتون رسیده
      من در منطقه ای زندگی می کنم که از سکونت گاه های این یوزپلنگ کمیاب می باشد
      حال برای حمایت و کمک به این گونه کمیاب و نادر قصد ایجاد کمپین حمایتی از این یوزپلنگ آسیایی (کوشکی) را داریم
      در این کمپین علاقه مندان به این گونه نادر وارد سایت شده و علاقه خود را اعلام می دارند و جدیترین اخبار ، عکس ها و ویدیوهای این یوزپلنگ را مشاهده می نمایند .
      حال کمکی که از دوستان دارم این است که به من کمک کنند تا قالب مناسب برای این کار انتخاب کنم
      در ضمن این وب سایت از طرف هیچ گونه نهاد و سازمانی پشتیبانی نمی شود
      ممنون میشم از دوستانی که کمک و راهنمائی کنند
      من به اتفاق یکی از دوستانم که توی کار گرافیک هستش قصد راه اندازی این وب سایت را داریم .
      آدرس وب سایت حمایت از یوزپلنگ آسیای (کوشکی)
      www.koshki.ir