رفتن به مطلب

تعداد تکرار یک مطلب در نتایج گوگل

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام

من موقعی که یک موضوعی از سایتمو جستجو میکنم گوگل برای این مطلب من سه چهارتا لینک میاره یعنی این مطلب به نحوی در سایت من سه یا چهار بار تکرار شده است

چطور من میتونم برای هر مطلب از سایتم فقط یک ادرس به گوگل معرفی کنم و گوگل چندتا ادرس مشابه از یک مطلب معرفی نشه

نمونه:

http://www.google.com/#q=%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87+%DA%A9%D8%B1%D9%BE+%D9%86%D8%A7%D8%B2

سه تا نتایج اول مربوط به سایتم است.

تشکر میکنم اگه دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال

مطلب در سایتتون چند بار تکرار نشده فقط چند تا ادرس داره که البته طبیعیه و موردی نداره چون از تگ و دسته بندی ایندکس شدن. ولی خوب اگه می خواهید کلآ فقط یه ادرس رو گوگل ایندکس کنه بهتره جلوی ایندکس تگ ها و دسته بندی رو تو افزونه سئو بگیرید. ادرسی که دادید مطلبتون از 3 جا ایندکس شده بود. از تگ از دسته بندی و از مطلب اصلی. اگر نمی خواهید جلوی ایندکس شدن هیچ کدام را بگیرید میتونید با حذف دسته بندی از تو نقشه سایت تعداد این ایندکس ها ی مشابه رو کمتر کنید. مثلآ وقتی دسته بندی رو از تو نقشه حذف کنید بازم ایندکس میشه چون ایندکس شدنش هنوز در افزونه سئو بازه و بسته نشده. ولی مثل قبل که تو سایت مپ بود ایندکس نمیشه و کم اهمیت تر شده و همین باعص میشه کمتر در نتایج ظاهر بشه.

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخ گوييتون. فقط ميخام بدونم كه حذف ايندكس تگ ها و دسته ها بهتره در كل يا بدتره يا فرقي نميكنه براي گوگل؟

لینک به ارسال

بهتره جلوی ایندکس اینا رو نگیرید و فوقش از نقشه سایت حذفشون کنید. از تگ اگر در مطالبتون زیاد استفاده نکنید و فوقش 6الی 7 تا و مرتبط با مطلب باشه میتونه مفید باشه.

ویرایش شده توسط ممد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...