• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Alireza Xn

مشکل در استفاده از CDN Hosting

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام دوستان گرامی

من یک هاست با یک دامنه مشخص جهت استفاده CDN تهیه کردم این هاست ابری هستش و برای CDN مناسب بود ولی مشکلی که الان دارم کم عجیبه مگه نباید با استفاده از سی دی ان درخواست های ارسالی به سرور کم بشه و پرفمنس سایت بالاتر بره پس چرا من وقتی تمام فایل های CSS / JS / IMG رو از CDN لینک میدم نتیجه عکس توی سرور های مانیتورینگ میده ؟؟؟ :|

بجای اینکه درخواست های ارسالی کمتر بشن بیشتر میشن و پرفمنس سایت هم پایین تر میاد توی سرویس هایی مثل GT metrix و Pingdoom

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من هم برای سئو این کار رو انجام دادم و دامنه دیگری رو با نام دامنه اصلی و پسوند ir بر روی هاست پارک کردم و یکسری از تصاویر که (توی استایل نبود ولی) توی خود کد نویسی استفاده میشد رو از طریق دامنه جدید لینک دادم و سایت gtmetrix رتبه توی اون مورد رو برای من افزایش داد

تعجب می کنم شما با این مورد و انجام اون مشکل داشتید!

شاید هاستی که تهیه کردید خوب نیست و ایکاش اول مسیر رو روی همون هاست با آدرسی دیگر تغییر می دادید

ویرایش شده در توسط raminsat1
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من هم برای سئو این کار رو انجام دادم و دامنه دیگری رو با نام دامنه اصلی و پسوند ir بر روی هاست پارک کردم و یکسری از تصاویر که (توی استایل نبود ولی) توی خود کد نویسی استفاده میشد رو از طریق دامنه جدید لینک دادم و سایت gtmetrix رتبه توی اون مورد رو برای من افزایش داد

تعجب می کنم شما با این مورد و انجام اون مشکل داشتید!

شاید هاستی که تهیه کردید خوب نیست و ایکاش اول مسیر رو روی همون هاست با آدرسی دیگر تغییر می دادید

اخه مشکل من اینجاست که هر دوتا دامنه و هر دوتا سایت روی یک شرکت با نام سرور های یکسان هستش و اجازه پارک دامنه نمیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حقیقتش من شرکتی رو ندیده بودم که پارک دامنه ارائه نده - بعضی شرکت ها ادان دامنه ارائه نمیدن چون باعث میشه سایت دیگری روی یک هاست راه اندازی بشه و یجورایی به نفع کاربر میشه و پردازش بیشتری مصرف میکنه.

شما دقیقا همون مسیر هایی که بر روی دامنه اصلی بود رو به دامنه جدید منتقل کردید؟

برای مثال در کد نویسی اینجوری بود:

domain.com/images/pic1.jpg

اینجوری شد؟

domain.ir/images/pic1.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری