رفتن به مطلب

راهنمایی برای ویرایشگر جدید وردپرس

arshialove

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان عزیز ویرایشگر 3.9.1 اگه بروز رسانی کنم تغییراتی هم داشته؟

مشکلی پیش نمیاد بعدش؟ چون نوشته بود:قبل از ارتقا لطفاً از پایگاه‌داده و پرونده‌های خود پشتیبان تهیه کنید.

چطوری باید از پرونده هام پشتیبانی تهیه کنم؟

لینک به ارسال

سلام.دوستان عزیز ویرایشگر 3.9.1 اگه بروز رسانی کنم تغییراتی هم داشته؟

مشکلی پیش نمیاد بعدش؟ چون نوشته بود:قبل از ارتقا لطفاً از پایگاه‌داده و پرونده‌های خود پشتیبان تهیه کنید.

چطوری باید از پرونده هام پشتیبانی تهیه کنم؟

خیر مشکلی نیست اما این نسخه فعلا فقط برای en یا همون انگلیسی است و هنوز فارسیش منتشر نشده

لینک به ارسال

مشکل خاصی که نداشته ولی بهتر هست تا زمان انتشار نسخه پارسی منتظر باشید

اینجوری که من فهمیدم یه موضوع خیلی کوچیک دیده شده اونم این هست که رنگ بندی های دلبخواه رو نمی تونید به متن بدون افزونه های جانبی دیگه نسبت بدید ولی قبل از این نسخه 3.9 امکان انتخاب رنگ از طیف رنگی وجود داشت

برای پشتیبان گیری از اطلاعات کل سایت هم از طریق هاست اول بک آپ کامل تهیه کنید بهتر است

سپس میتونید با افزونه محبوب زیر برون بری و درون ریزی از اطلاعات سایت رو انجام بدید

http://wordpress.org/plugins/wordpress-importer/

لینک به ارسال

باسلام و تشکراز دو دوست عزیز

آقا رامین این افزونه ای رو که معرفی کردی دقیقا چکاری انجام میده؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه باعث میشه شما یک بک آپ از پست ها، برگه ها، تصاویر و موارد مشابه بگیرید و بتونید اون رو به سایت دیگری منتقل کنید

برای مثال توی یکی از تاپیک های این انمن سوالی پرسیده شده ولی سخت ترین راه پیشنهادشد

لینک

که برای این مورد هم از افزونه ای که خدمتتون عرض کردم می تونید استفاده کنید و خود وردپرس زمانی که می خواهید برون بری از سیستم انجام بدید این افزونه رو برای نصب پیشنهاد میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...