رفتن به مطلب

درخواست چند تابع !

first_name1221

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

چند سوال داشتم از خدمتتون که ممنون میشم جواب بدید

سوال اول : توی قسمت ایندکس قالب من کل پست هایی که توی وردپرس ارسال میشه به نمایش در میاد من از این حلقه استفاده کردم

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

حالا من یک یا چند دسته دارم که نمیخوام پست هاش توی این حلقه نمایش داده بشه

یعنی همه ی پست های جدید نمایش داده بشه فقط اون دو تا دسته ای که مد نظرم هست رو نمایش نده

وسوال دومم در رابطه با جستجو هست

من یک مسیر دارم بر فرض مثال با این آدرس http://site.com/downloads که مربوط به افزونه ی easy digital downloads هست و این افزونه این مسیر رو میسازه

اما چون برای ارسال پست از این افزونه استفاده نمیکنم و از خود وردپرس استفاده میکنم دو تا پست هم نام ساخته میشه برای حل این مشکل با فایل robot.txt از دید گوگل مخفی کردم و توی گوگل ایندکس نمیشه اما اگه کسی بخواد یک موضوعی رو توی کادر جستجوی خود سایت سرچ بکنه هر دو تا نتیجه براش ظاهر میشه مانند عکس زیر که اولین پست پست اصلیه و دومی پستی که توسط افزونه ساخته شده که آدرسش مثلا اینطوریه : http://site.com/downloads/tahgigh

post-3682-0-55827900-1399928283_thumb.pn

میخواستم ببینم راهی وجود داره کلیه ی آدرس هایی مثل این رو از نتایج جستجو یا کلا از سایت حذف یا فیلتر کرد که توی سایت نمایش داده نشه

با تشکر

ویرایش شده توسط first_name1221
لینک به ارسال

برای مورد اولتون قبل از حلقه اضافه کنید

<?php $query = new WP_Query('cat=-5,-2'); ?>

مشکل دومتون رو متوجه نشدم با ساختار افزونه آشنا نیستم ولی این طبیعی نیست که با یک بار انتشار دوتا مطلب منتشر بشه ممکنه هر دو مطلب در واقع یکی باشند و افزونه نشانی مجازی براش می سازه ولی در نهایت یک مطلب موجوده نه دو تا

لینک به ارسال

برای مورد اولتون قبل از حلقه اضافه کنید

<?php $query = new WP_Query('cat=-5,-2'); ?>

مشکل دومتون رو متوجه نشدم با ساختار افزونه آشنا نیستم ولی این طبیعی نیست که با یک بار انتشار دوتا مطلب منتشر بشه ممکنه هر دو مطلب در واقع یکی باشند و افزونه نشانی مجازی براش می سازه ولی در نهایت یک مطلب موجوده نه دو تا

با تشکر آقای فخار عزیز مشکل اول حل شد

مشکل دوم هم ببینید اینطور نیست که خود افزونه اون دو تا پست رو بسازه

ساختارافزونه جوری هست که یک قسمت جدایی به اسم (دانلودها ) داره برای خودش اول محصولی که میخوایم برای فروش گذاشته بشه تو اون قسمت وارد میکنیم دقیقا عین ارسال پست وردپرسه یک اسم و نوشته ی مد نظرو و قیمت رو مینویسیم دسته بندی و برچسب هم داره با این تفاوت که همه ی قسمت ها رو داره فقط از زمینه دلخواه پشتیبانی نمیکنه یعنی توی اون قسمت حتی توی تنظیمات بالای صفحه گزینه زمینه دلخواه نداره. بعد از اینکه ثبت رو زدیم میگه( پست جدید ارسال شد برای دیدن پست جدید کلیک کنید ) و وقتی روش کلیک میکنیم آدرسش به اون شکل بالاست یعنی اینطوری yoursite.com/downloads

و کنار پستی که توی قسمت دانلود ها ساخته شده یک (شرت کد) میده که برای این که بشه اون محصول رو خریداری کرد باید یک پست جدید بسازیم توی خود وردپرس و اون شرت کد رو داخل متنش وارد کنیم تا دکمه ی خرید نمایان بشه

تا اینجا مشکلی وجود نداره و هر دو تا پستی که ساخته میشن دکمه ی خرید دارن ولی مشکل اینجاست که چون توی قالب از زمینه دلخواه استفاده شده برای درج قیمت و تعداد صفحات و .... دقیقا مثل عکس بالا اون پستی که توسط خود وردپرس ساختیم زمینه دلخواه داره و مشکلی نداره ولی اونی که از داخل افزونه ساخته شده فاقد زمینه دلخواهه به خاطر همین نه عکس محصول نشون داده میشه نه اطلاعاتش

حالا میخواستم بدونم کدی یا راهی وجود نداره که به فانکشن یا جایی اضافه کنم که توی نتایج جستجوی سایت آدرس هایی شبیه این رو فیلتر کنه و نشون نده yoursite.com/downloads

با تشکر از وقتی که میذارید

لینک به ارسال

درستش اینه که مشکلتون با افزونه را حل کنید

این کد را به functions.php قالبتون اضافه کنید و چک کنید فیلدهای دلخواه به صفحه ی ارسال دانلود اضافه می شه یا خیر

<?php
add_action('init', 'my_custom_init');
function my_custom_init() {
add_post_type_support( 'downloads', 'custom-fields' );
}
?>

لینک به ارسال

درستش اینه که مشکلتون با افزونه را حل کنید

این کد را به functions.php قالبتون اضافه کنید و چک کنید فیلدهای دلخواه به صفحه ی ارسال دانلود اضافه می شه یا خیر

<?php
add_action('init', 'my_custom_init');
function my_custom_init() {
add_post_type_support( 'downloads', 'custom-fields' );
}
?>

آقای فخار کد رو قرار دادم ولی تغییری حاصل نشد

حالا زیاد ضروری نیست که حتما از طریق افزونه حل بشه مشکل چون پست های اون قسمت توی صفحه نشون داده نمیشه و فقط موقع جستجو ظاهر میشه اگه میشد از نتایج جستجو فیلترش کرد عالی میشد

لینک به ارسال

در قالبتون برگه ی searchform.php دارید؟

اگر ندارید با محتویات زیر بسازید

<form action="" method="get">
<input name="s" type="search" >
<input name="post_type" type="hidden" value="post">
<input type="submit" value="جستجو" >
</form>

و اگر دارید این فیلد را بهش اضافه کنید

لینک به ارسال

آقای فخار من ای

در قالبتون برگه ی searchform.php دارید؟

اگر ندارید با محتویات زیر بسازید

<form action="" method="get">
<input name="s" type="search" >
<input type="submit" value="جستجو" >
</form>

و اگر دارید این فیلد را بهش اضافه کنید

آقای فخار من سرچ فرم ساختم و کد بالا را داخلش کپی کردم ولی تغییری توی نتایج جستجو حاصل نشد آیا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟ این کد چه کاری انجام میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...