majidmajid0098

لينك تصوير در پست

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

ببخشيد براي حذف لينك تصوير هايي كه در پست ها است بايد چه كار كنم ؟

تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من خيلي پست زدم و نميشه يكي يكي اين كارو كرد ميخواستم بدونم فانكشني يا كدي هست براي اين كار .

تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین کار اینه که از لیست نوشته ها بزنی روی ویرایش هر نوشته و توی صفحه جدید ویرایش هر نوشترو باز کنی

سپس بزنی روی تصویر و از بالا قسمت ابزار های نوشته بزنی روی اون آیکنی که تصویر زنجیر داره و زنجیرش شکسه شده

مثل این تصویر

icon_342-128.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط javad036
      با سلام وخسته نباشید  کسی از دوستان میدونه این سایت از چه قالب وبرای نمایش امتیاز مطالبش از چه افزونه یا کدی استفاده میکنه
    • توسط javad036
      سلام  من از قالب صحیفه استفاده میکنم برای  ساخت ساید بار جدید باید چه کاری را انجام دهم؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    • توسط javad036
      سلام برای مخفی کردن برگه ها از دید مهمان باید چیکار کنم؟  مثلا برگه نمایش پروفایل فقط برای کاربران عضو نمایان بشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط gianttourism
      سلام و عرض ادب
      یه افزونه میخوام مانند صفحه زیر که تصاویر 360 درجه نشون بده (برای وب سایت املاک میخوام)
      http://www.melkmashhad.ir/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86/
      لطفا راهنمائی فرمائید
    • توسط miraziz
      سلام دوستان. من برای صفحه اول سایتم یک منوای اضافه کردم، ولی نمی دونم که دقیقا چی شده که صفحه اول سایت در نمایشگر عریض( مثلا 14اینچ) یک اسکرول افقی طولانی ایجاد میشه.
      ممنون می شوم راهنمایی کنید که این مشکل از چیست؟

آدرس سایت: http://echolalia.ir/