• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
thinkdiff

فقط با ۵۰ هزار تومان سایت وردپرسی خود را سئو کنید

3 پست در این موضوع قرار دارد

سایت های وردپرسی آماده آغاز کسب و کار خود باشند

حتما با سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان و متن باز بخصوص وردپرس آشنایی دارید و شاید هم با این CMS وب سایتی هم در حال فعالیت دارید.اگر جزو جامعه ۵۳ درصدی وردپرس هستید این خبر خوبی برای شروع کسب و کار موفق شماست.دیجی سئو بر آن است تا قدمی مهم در راستاری بهینه‌تر شدن وب پارسی بردارد و از این رو اقدام به ارائه خدمات بهینه‌سازی بسیار مناسب و با قیمتی باور نکردنی کرده است.

قدم اول برای سئو سایت چیست؟

همانطور که شما هم می‌دانید فرآیند بهینه سازی و سئو سایت به دو قسمت سئو OnPage و سئو OffPage تقسیم می‌شوند. به تمام فرآیند تولید محتوا، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، بک‌لینک‌سازی و فعالیت‌های طولانی مدت، سئو OffPage می‌گویند.اما به فرایند بهینه سازی کدها، بهینه سازی تصاویر و فایل‌ها، افزاریش سرعت سایت و ساختار HTML5 وب سایت، سئو OnPage گفته می‌شود.

نقش و خدمت دیجی سئو

دیجی سئو در راستای پیشبرد بهینه‌تر شدن وب سایت‌های پارسی زبان اقدام به ارائه خدماتی نوین کرده است. یکی از این خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت وب سایت‌های وردپرسی است که این کار را تنها با ۵۰ هزار تومان برای کاربران محترم و علاقه‌مندان به سئو انجام خواهد داد.

این خدمت که با مبلغی معادل یک دهم ارزش واقعی آن انجام می‌شود به مناسب میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر انجام می‌پذیرد. باشد که این عمل هدیه‌ای از طرف وب سایت دیجی سئو به تمامی دوست داران سئو و وب مارکتینگ باشد.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو سئو سایت وردپرسی از طریق این قسمت اقدام نمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تایپیکتون رو در بخش اشتباه زدید باید در بخش فروش تایپیک می زدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط nima419
      سلام دوستان عزیز

یه سوال داشتم به نظر شما اگه من لینک جستجوی گوگل خودمو یعنی مثلا بگرد بین رنک های گوگل پیداش کنم
      که آدرسش اینجوری میشه برای مثال

http://google.com/js...dhsdbsdbshdbsdb ta ela akhare site ke
      یا مثلا یه لینک دیگه پخش کردم اینجوری بود به عکس نگاه کنید بعدش این لینک رو تو فیسبوکم پخش کنم دوستان کلیک کنن تاثیری در افزایش رتبه داره؟

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/09e5e8f0ce1426831.png

آیا این لینک ها خوبه برای بهترشدن سایت؟

واینکه الکسای من در دوروز پیش ۵۳۰۰۰ بود در ایران الان شده ۴۲۰۰۰

و بیش از هزار نفر از دوستانم در فیسبوک روش میتونن کلیک کنن

ممنون میشم اگه جواب این سوالمو بدین
      باتشکر