• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Mahnaz

اضافه کردن آیکن صفحات اجتماعی در قسمت فوتر قالب

15 پست در این موضوع قرار دارد

من می خوام آیکن سایت های اجتماعی مثل فیس بوک و توییر و ... رو به فوتر قالب (سمت راست توضیحات کپی رایت) اضافه کنم.

مثل عکس ضمیمه

لطفا راهنمایی کنید. مرسی

post-5962-0-07600400-1399980425_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آیکن ها رو به فوتر اضافه کردم، اما مشکلم این هست که می خوام آیکن ها رو سمت راست (روبروی عنوان Powered by Wordpress ) قرار بدم و راهش رو نمی دونم. منظور این نیست که راست چین کنم، وقتی راست چین بشه عنوان Powered by Wordpress هم میاد سمت راست. عکس ضمیمه رو ببینید متوجه میشید.

عکس قرمز مشکل من و عکس مشکی که تو پست اول، ضمیمه هستش چیزیه که مد نظرمه.

post-5962-0-93648900-1399992150_thumb.pn

ویرایش شده در توسط Mahnaz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب آیکن ها رو آماده کنید بعد با تگ img بزارید کنار هم. داخل css استایل زیر رو بدین:

.social img{ float:right; margin:10px; }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من آیکن ها رو به فوتر اضافه کردم، اما مشکلم این هست که می خوام آیکن ها رو سمت راست (روبروی عنوان Powered by Wordpress ) قرار بدم و راهش رو نمی دونم. منظور این نیست که راست چین کنم، وقتی راست چین بشه عنوان Powered by Wordpress هم میاد سمت راست. عکس ضمیمه رو ببینید متوجه میشید.

عکس قرمز مشکل من و عکس مشکی که تو پست اول، ضمیمه هستش چیزیه که مد نظرمه.

float دادین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب آیکن ها رو آماده کنید بعد با تگ img بزارید کنار هم. داخل css استایل زیر رو بدین:

.social img{ float:right; margin:10px; }

فونت-آیکن هستش آیکن ها، عکس نیست.

float دادین؟

float بدم میاد سمت راست دیگه! هم متن و هم آیکن ها میان سمت راست اگر float راست چین بدم

چون فوتر کپی رایت فقط همون متنی که اشاره کردم رو ساپورت میکنه، آیکن ها سلیقه ای اضافه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب یه div بزار واسه آیکون ها و float:right بده بعد به کپی رایت float:left

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب یه div بزار واسه آیکون ها و float:right بده بعد به کپی رایت float:left

ببینید این کد کپی رایت هستش تو فایل CSS:

#copyright-wrap { background: #FF0000; padding: 20px 0; color: #000; padding-left: 5%; }
#copyright-wrap a { color: #fff; }
#copyright-wrap a:hover { color: #CCC; }

کد آیکن ها رو تو فایل copyright.php بعد از کدی که مربوط به کپی رایته اضافه کردم.

یعنی فونت-آیکن ها میشن جزوی از همون استایل کپی رایت، چون تو فایل css تعریف نشدن، چطوری و کجای فایل css کد تعریف کنم که آیکن ها به همون شکل عکس مشکی که اشاره داشتم به اون فورم دیده بشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم من منظورم رو درست نمی تونم برسونم ظاهرا

ببینید شما این کد رو واسه کپی رایت در نظر بگیرید:

/* Copyright
================================================== */
#copyright-wrap { background: #FF0000; padding: 20px 0; color: #000; padding-left: 5%; }
#copyright-wrap a { color: #fff; }
#copyright-wrap a:hover { color: #ccc; }

حالا می خوام برای آیکن ها هم کد تعریف کنم که به این شکل میشه اگه اشتباه نکنم:

/* Social
#social-wrap { background: #FF0000; padding: 20px 0; color: #000; padding-right: 5%; }
#social-wrap a { color: #fff; }
#social-wrap a:hover { color: #ccc; }

خوب تو این حالت آیکن ها روبروی متن قرار نمی گیرن، میرن پایین متن کپی رایت، که مطابق نیست با چیزی که نیازه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

/* Copyright
#copyright-wrap a { color: #fff; float:left; }

/* Social
#social-wrap { background: #FF0000; padding: 20px 0; color: #000; padding-right: 5%; }
#social-wrap a { color: #fff; float:right;}

تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

/* Copyright
#copyright-wrap a { color: #fff; float:left; }

/* Social
#social-wrap a { color: #fff; float:right;}

تست کنید

تمام این راه ها رو تست کردم، حل نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام چرا از فونت ايكون ها استفاده نميكنيد ؟!‌

ي دمو انلاين هم اگه بزارين ما ببينيم شما چي كار ميكنيد خوبه !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام چرا از فونت ايكون ها استفاده نميكنيد ؟!‌

ي دمو انلاين هم اگه بزارين ما ببينيم شما چي كار ميكنيد خوبه !‌

از فونت آیکن استفاده می کنم، گفته بودم تو پست های قبلی

دموی آنلاین ندارم، رو لوکال تست میشه :ph34r:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل شد.

باید پلاگین تعریف میشد که تو فایل فانکشن و کپی رایت تعریف کردم، بعد به css استایل دادم.

تو css بعد ار کپی رایت .fa رو وارد کردم، استایل دادم، مسیر و فونت رو تعریف کردم درست شد.

ویرایش شده در توسط Mahnaz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری