رفتن به مطلب

تغییر در افزونه خرید محصولات دیجیتال پی لاین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

بدلیل مصرف بالای افزونه edd میخوام از افزونه خود شرکت پی لاین برای فروش محصولات دیجیتالی استفاده کنم . یکی از مشکلاتی که این افزونه داره اینه که فقط یک لینک دانلود میشه برای هر محصول در نظر گرفت . میخواستم ببینم میشه کاری کرد که بجای یک لینک ، یک متن html رو بگیره تا بتونم مجموعه لینک های دانلود رو بصورت کد html به محصول بدم تا در نهایت اونها رو بجای تک لینک دانلود نمایش بده ؟

اینم لینک دانلود افزونه که فقط یک فایل کد نویسی داره :

http://payline.ir/codes/payline-file-download.zip

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فقط میخواهید متن لینک رو تغییر دهید؟

نه پارسا جان . در حال حاضر این افزونه یک لینک رو بیشتر ساپورت نمیکنه . یعنی فقط باید یک لینک دانلود برای فروش قرار بدی (برای هر محصول) . با توجه به اینکه محصولات من حجمشون بالاست مسلماً باید چند قسمتیشون کنم و با توجه به محدودیت این افزونه نمیتونم همه لینک های دانلود رو وارد کنم . البته این مشکل رو اینطوری حل کردم :

یک صفحه Html نمونه با طراحی ساده و سبک انتخاب کردم و برای هر محصول لینک های دانلود رو در اونجا با توضیحات مختصر چیدم . حالا بجای لینک دانلود محصول آدرس اون صفحه رو قرار دادم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...