رفتن به مطلب

مشورت در خصوص نصب افزونه

mr.browser

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

با سلام

میخواستم این چند افزونه زیر رو نصب کنم از طرفی افزونه های زیر مفید هستند ولی از طرف دیگر در مشخصاتشون نوشته شده سازگاری با فلان نسخه وردپرس و آخرین بروزرسانی به فلان سال.

حال اگه دوستان راهنمایی کنند که این افزونه ها مشکلی امنیتی و... ندارند و ساگار هستند با آخرین نسخه وردپرس و آیا کسی در حال حاضر استفاده میکنه یا نه ...

(لطفا در خصوص افزونه های زیر نظر و راهنمایی کنید)

افزونه اول :

با این افزونه میشه تغییر پسوند جدول دیتابیس wp_ تغییر داد و یکسری امکانات دیگه که خوبن رو

اعمال کرذ

.

حال سوال اینجاست که اگه پسوند پیشفرض جدول دیتابیس wp_ رو الان تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد ؟

و الان این افزونه در مشخصاتش نوشته شده سازگار با وردپرس Compatible up to: 3.7.1 ولی بعضیها میگن با وردپرس 3.9.1 هم کار میکنه و مشکلی نداره،

فقط سوال اینجاست که این افزونه خوبی است ولی متاسفانه بعضی از این افزونه ها رو بروز نمیکنند حال استفاده از این افزونه ضرر و مشکلی داره ؟

افزونه دوم :

افزونه سوم :

لینک به ارسال

من تنها از افزونه‌ی نخستش برای چند سایتم بهره گرفتم. افزونه‌ی خوبیه اما پیش از انجام هر کاری یه نسخه پشتیبان داشته باشید گاهی پیش میاد یه جای کار بلنگه. با تازه‌ترین نگارش هم دشواری نداره خوب کار می‌کنه برای من.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...