• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

14 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام خدمت عزیزان

دیشب برای یکی از سایت ها می خواستم اسلایدری قرار بدم که تصویر های کوچک رو نمایش بده (در اصل می خواستم لوگو شرکت هایی که در برخی از مشتریان میومد رو نمایش بدم) و می خواستم تصاویر از نوشته خوانده نشه و به صورت مجزا وارد بشه و بشه تنظیماتی هم روی اون انجام داد.

بعد از چند ساعت جست و جو به افزونه logo-slider رسیدم که دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم و چون افزونه ساده و خوبی بود اون رو فارسی کردم.

نام افزونه :logo-slider

تصویر اسلایدر

banner-772x250.jpg

توضیحات افزونه:

• اضافه کردن بی نهایت تصویر
  • تغییر ابعاد اسلایدر
  • اختصاص دادن لینک به هر تصویر
  • امکان باز کردن لینک تصویر ها در صفحه جدید فعال باشد یا خیر
  • نمایش تعداد تصاویر در هر صفحه از اسلایدر
  • پشتیبانی از دو افکت اسلایدر و محو
  • تغییر رنگ پس زمینه اسلاید
  • زمان نمایش هر اسلاید
  • 6 دکمه ناوبری پیشفرض
  • امکان اضافه کردن استایل سفارشی
  • عدم امکان ایجاد چند اسلایدر
  • عدم امکان جابجا کردن تصاویر و اولویت نمایش آن ها در اسلایدر

آدرس دریافت نسخه اصلی:

http://wordpress.org...ns/logo-slider/

نسخه ای که فارسی کردم و تصویر اسلایدر خودم رو به تاپیک پیوست کردم B)

کد استفاده از اسلایدر در سایت:

[logo-slider]

و

<?php logo_slider(); ?>

نمونه ای از کد استایل که می توان برای اسلایدر قرار داد:

#logo-slider img {
margin: 0 70px;
}

حجم اسلایدر:

300 کیلوبایت

نسخه:

1.4.2

wp-logo-slider.zip

post-5978-0-66098100-1400023177_thumb.pn

ویرایش شده در توسط raminsat1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من دنبال همچین افزونه ای هستم که باهاش بتونم اخرین مطالب ارسالی رو به ای شکل نمایش بدم

میتونید کمک گنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می خواستم بدونم این کد رو باید توی چه مسیری وارد کنم

#logo-slider img {

}

با سلام

زمانی که وارد تنظیمات افزونه شوید در انتهای صفحه می توانید استایل سفارشی خود را وارد کنید

ویرایش شده در توسط raminsat1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ادرسی که من می خوام لوگوها باشن فکر می کنم ایراد داره

http://yarstan.ir

لطفا کمکم کنید.

از طریق ویرایشگر کد زیر را در تصویری که براتون اپ کردم وارد کردم بگید جای درست کجاست2015-03-25_15-12-14.jpg

ویرایش شده در توسط hanaisite

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان از افزونه دیگر استفاده می کنم الان که عکس بیشتر از دوتا باشه از کادر می زنه بیرون کمکم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام خدمت عزیزان

دیشب برای یکی از سایت ها می خواستم اسلایدری قرار بدم که تصویر های کوچک رو نمایش بده (در اصل می خواستم لوگو شرکت هایی که در برخی از مشتریان میومد رو نمایش بدم) و می خواستم تصاویر از نوشته خوانده نشه و به صورت مجزا وارد بشه و بشه تنظیماتی هم روی اون انجام داد.

بعد از چند ساعت جست و جو به افزونه logo-slider رسیدم که دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم و چون افزونه ساده و خوبی بود اون رو فارسی کردم.

نام افزونه :logo-slider

تصویر اسلایدر

banner-772x250.jpg

توضیحات افزونه:

• اضافه کردن بی نهایت تصویر
  • تغییر ابعاد اسلایدر
  • اختصاص دادن لینک به هر تصویر
  • امکان باز کردن لینک تصویر ها در صفحه جدید فعال باشد یا خیر
  • نمایش تعداد تصاویر در هر صفحه از اسلایدر
  • پشتیبانی از دو افکت اسلایدر و محو
  • تغییر رنگ پس زمینه اسلاید
  • زمان نمایش هر اسلاید
  • 6 دکمه ناوبری پیشفرض
  • امکان اضافه کردن استایل سفارشی
  • عدم امکان ایجاد چند اسلایدر
  • عدم امکان جابجا کردن تصاویر و اولویت نمایش آن ها در اسلایدر

آدرس دریافت نسخه اصلی:

http://wordpress.org...ns/logo-slider/

نسخه ای که فارسی کردم و تصویر اسلایدر خودم رو به تاپیک پیوست کردم B)

کد استفاده از اسلایدر در سایت:

[logo-slider]

و

<?php logo_slider(); ?>

نمونه ای از کد استایل که می توان برای اسلایدر قرار داد:

#logo-slider img {
}

حجم اسلایدر:

300 کیلوبایت

نسخه:

1.4.2

سلام

من تازه وارد کار با وردپرس شده ام.

من افزونه رو نصب کردم اما برای نمایش در صفحه اصلی سایت باید چی کنم؟

کد هم گذاشتم اما نمایش نداد.کد رو باید کجا و چگونه قرار داد؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تازه وارد کار با وردپرس شده ام.

من افزونه رو نصب کردم اما برای نمایش در صفحه اصلی سایت باید چی کنم؟

کد هم گذاشتم اما نمایش نداد.کد رو باید کجا و چگونه قرار داد؟

ممنون

سلام

برید به قسمت نمایش / ابزارک ها / و این ابزار را در موقعیت مد نظرتان قرار دهید! نتونستید پیام خصوصی بفرستین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی مشکل قبلیم حل شد

حالا یه مشکل دیگه من نمیتونم تصاویر رو کنار هم به صورت عمودی بچینم لوگو ها به شکل افقی میشنt3we_capture.png

و نکته دوم این که من کد استایل رو وارد کردم ولی تغیری ایجاد نشد<a  href=%7Boption%7Dhttp://uupload.ir/files/t3we_capture_thumb.png' alt='t3we_capture_thumb.png'>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عاقا چرا نمیشه مثل عکسی که شما پیوست کردین چندتا لوگو رو به صورت افقی کنار هم گزاشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید من لینک میدم به لوگو ها،چشمک زن میشن !

http://ptsmachinery....ndex/en/home-4/

ممنون میشم راهنمایی کنید

توی نمونه ای که دادید هیچ کدام لینک ندارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط kashmartarh
      با سلام خدمت دوستان
      بنده یک اسلایدر  ( لایر اسلایدر ) به قالب خود اضاف کردم و شرت کد پی اچ پی رو توی فایل هدر قالب گذاشتم
      ولی یک مشکل دارم
      اولین مشکل اینه ک اسلایدر رو تو همه صفحات سایت نمایش میده ( من مخوام فقط توی صفحه اصلی نمایش بده و صفخات دیگر مانند صفحات نوشته ها و برگه ها و غیره   نمایش نده )
      لطفا اگ میشه راهنمایی کامل کنید که چجوری این رو عملی کنم
    • توسط alisafari
      سلام دوستان
      من یه افزونه اسلایدر می خوام که صورت نمایش اون مثل عکس زیر باشه و چند پست اخیر را همراه با تصویر و کمی از نوشته را نمایش دهد.
      ممنون

• توسط alimir

سلام.
      داشتن یه اسلایدر منعطف و زیبا همیشه از نقاط قوت یه سایت محسوب میشه.
      با افزونه ای که امروز معرفی میکنم، به راحتی میتونید از یک اسلایدر بسیار زیبا در وبسایتتون بهره مند شید.
      این افزونه parallx content slider نام داره و تمام کارهای ویرایش و فارسی سازیش رو خودم انجام دادم.
      در استفاده از این اسلایدر دیگه با مشکلات تنظیم سایز و هماهنگ سازی با پوسته مواجه نیستید، شما فقط کد زیر رو در هر قسمت از قالبتون که خواستید قرار میدید و اسلایدر خودش رو با اون قسمت هماهنگ میکنه.

<?php if ( function_exists( 'get_wp_parallax_content_slider' ) )get_wp_parallax_content_slider(); ?>

و آخرین نکته هم اینکه در حالت پیشفرض این اسلایدر به صورت دینامیک بر روی نمایش آخرین مطالب ارسالی تنظیم شده، ولی اگه بخواید حالت اسلایدر رو به صورت استاتیک در بیارید کافیه که فایل static-slides-sample رو ویرایش کنید و در بخش تنظیمات پلاگین حالت static رو انتخاب کنید.
      * همونطور که تو تصویر بالا قابل مشاهدست، تو تست هایی که من انجام دادم افزونه هیچ مشکلی رو نداشت، اما چنانچه با مشکلی مواجه شدید میتونید در همین تاپیک اعلام کنید تا بهش رسیدگی کنم. ممنون :-)
      برای دانلود به لینک روبرو مراجعه کنید : دانلود پلاگین اسلایدر parallax | صفحه افزونه
    • توسط medil0ne
      سلام
      چطور می‌تونم کاری کنم که اسلایدر این پوسته اتوماتیک عوض بشه.
      مثلا هر ۵ ثانیه
      ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید
      توی این آدرس:
      www.shop.cketab.com
      تم مال وب‌سایت محترم دی بی اس تم هستش.
      مرسی
      مرسی