• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
alfred100

کمک به فرد مبتدی

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز

من به تازگی از جوملا به وردپرس روی اوردم. لطفا از دوستان محبت کنن یه اموزش کوچولو در مورد نحوه استفاده از ورد پرس بمن بدند. بیشتر مد نظر من این هست که یک پوسته فارسی وردپرس که نصب کردم رو چطوری شخصی سازی کنم . کاملتر بگم . من وردپری رو نصب کردم چند تا از پوسته های کامل فارسی رو هم دانلود و نصب کردم. از اونجایی که این پوسته ها مال سایت های مختلف هست دارای بخش های اون سایت هستن. الان من میخوام اون بخش هارو تغییر بدم و یا حذف کنم. الان از شما دوستان عزیز در این مورد راهنمایی می خوام. کلا این وردپرس با کد کار میشه یا مثل جوملا از طریق بخش کاربری ؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تغییر قالبهای وردپرس باید با HTML & PHP آشنا باشید .

آموزشهای وردپرس هم خیلی گسترده هست

تا میل شما به کدوم سمت باشد. میتوانید "آموزش طراحی پوسته وردپرس" را جستجو کنید تا با نحوه طراحی آشنا بشید

نمونه http://www.cgtv.ir/?cat=23

بهتر هست از منابع معتبری برای پوسته استفاده کنید. اکثر پوسته‌هایی که در سایتها هستند حالت سفارشی دارند و استاندارد عمومی ندارند

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید بگم جز چند سلکتور ساده ، وردپرس به هیچ عنوان شما رو مجبور به استفاده از سلکتورهای از پیش تعیین شده در کامپوننت های جوملا نمیکنه .

شما به راحتی میتونی هر جوری قالبت رو بنویسی و با وردپرس ستش کنی .

بر خلاف جوملا .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک نکته معمولا قالب های عمومی و رایگان جوری نوشته نمی شند که در جابجایی پیوندهای سایت اول را انتقال دهند اگر از قالب های نال شده استفاده می کنید بهتر است در اولین آموزش وردپرسی خود از این قالب ها دست بکشید و به سراغ تعداد چند میلیون قالب رایگان و مناسب وردپرس برید با این قالب ها هیچ مشکلی در صفحه نخواهید داشت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز با تشکر از پاسخ همه. یک سوال هم دوباره در همین مورد داشتم. ببخشید اگر تکراری باشه چون جدید شروع کردم فعلا وقت میبره راه بیافتم بخاطر همین از شما دوستان کمک میگیرم.

ببینید من برای مثال این قالب وردپرس را دانلود و نصب کردم :

http://freescript.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88/

بعد از نصب وقتی این قالب رو پیش فرض قرار میدم همه سایت با مطالبش و عکس و هرچی که توش هست میاد بالا. الان من برای اینکه منوها و عکس ها و کلا همه چیز رو تغییر بدم چیکار باید بکنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما قالبهای استاندارد رو دانلود کن .

خودش بخش ابزارک داره ، فهرست داره ، صفحه تنظیمات داره مخصوص هر قالب .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالب وبلاگ را که باید بنویسید دیگه مثل هر وبلاگ دیگه ای از طریق پیشخوان نوشته ها نوشته تازه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.