رفتن به مطلب

درخواست کد برای نمایش کد

پست های پیشنهاد شده

من توی سایتم یه بخش قرار دادم واسه قرار دادن کد.اما اون بخش از لحاظ اندازه در هر مرورگر فرق میکنه

http://www.game.balyan.ir/interesting-and-funny-game-of-chess/

چیکار کنم که اندازه اون ثابت بشه؟ مثل این صفحه ( http://moisrex.rozblog.com/post/3565/css3-loading.html )

البته میخوام یکم هم جذاب باشه

لینک به ارسال

با سلام

از قراردادن سایز با مقیاس پیکسل استفاده کنید و به عرض خودتون مثلا 500px نسبت بدید

اگز مشکل وجود داشت نمونه کد خودتون رو یزارید تا براتون درستش کنم

لینک به ارسال

اگر فقط یه جعبه هست میتونید پهنای اون را بجای پیکسل با درصد وارد کنید ، مثلا wiidth:80%

لینک به ارسال

عدد رو هر چیزی وارد کنم باز هم توی مرورگر های مختلف تغییر میکنه

چیز کلی وجود نداره که پهنا رو به کلی بگیره؟

لینک به ارسال

با درصد هم میشه کار کرد ولی درصد هم ممکن است باعث بشه کادر ما بر اساس مروگر های مختلف که محیط اون ها دارای ابزار و موارد مختلفی هست مجدد ریسایز بشه و بر اساس کل صفحه سایز تغییر کنه

بهترین کار استفاده از پیکسل هست

برای مثال کد زیر توی هر مرورگر باعث میشه سایز تغییر پیدا کنه:

<textarea id="Tozihat = " cols="32" dir="ltr" style="border-radius:10px; box-shadow: inset 2px 2px 2px #666;font-family: Tahoma; font-size: 10pt; border: 1px solid rgb(166, 167, 195); padding-left:5px" name="Tozihat = " rows="7"></textarea>

علت هم بخاطر cols="32" هست که توی فایرفاکس و کروم معیار خاص خودشو داره

ولی کد زیر توی هر مرورگری ثابت است و اختلاف بسیار کمی داره

<textarea id="Tozihat = " dir="ltr" style="border-radius:10px; box-shadow: inset 2px 2px 2px #666; width:230px;font-family: Tahoma; font-size: 10pt; border: 1px solid rgb(166, 167, 195); padding-left:5px" name="Tozihat = " rows="7"></textarea>

چون توی این کد از پیکسل برای عرض کادر در استایل استفاده شده

width:230px;

البته من این کد رو از یکی از صفحات استاتیک برای شما کپی کردم و استایل و کلاس اضافی داره توش

لینک به ارسال

لطفا پهنای کد زیر رو برام تنظیم کنید

میخوام توی همه مرورگر ها مثل هم باشه

<h4 style="text-align: right;"><span style="color: #ffffff;">.برای قرار دادن این بازی در سایت یا وبلاگ خود, کافیه یکی از کد های زیر را کپی کنید و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید</span></h4>
<textarea name="textarea2" id="textarea2" cols="77" rows="2">
<iframe src="<?php echo $iframe; ?>" width="600" height="462" frameborder="no" scrolling="no"></iframe>
</textarea>
<textarea name="textarea2" id="textarea2" cols="77" rows="2">
<embed src="<?php echo $script; ?>" type="application/x-shockwave-flash" <="" embed="" width="600" height="462">
</textarea>

لینک به ارسال

<h4 style="text-align: right;"><span style="color: #ffffff;">.برای قرار دادن این بازی در سایت یا وبلاگ خود, کافیه یکی از کد های زیر را کپی کنید و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید</span></h4>
<textarea name="textarea2" id="textarea2" rows="2" style="width:400px;">
<iframe src="<?php echo $iframe; ?>" width="600" height="462" frameborder="no" scrolling="no"></iframe>
</textarea>
<embed src="<?php echo $script; ?>" type="application/x-shockwave-flash" <="" embed="" width="600" height="462">
</textarea>

مقدار width که برابر 400 است را می توانید تغییر دهید

ویرایش شده توسط raminsat1
لینک به ارسال

</textarea>
</textarea>

مقدار width که برابر 400 است را می توانید تغییر دهید

عالی شد

width:588px;

اگه ممکنه کد تنظیم کردن "طول" رو هم بهش اضافه کنید

لینک به ارسال

<textarea name="textarea2" id="textarea2" style="width:400px; height:50px;">
</textarea>
<textarea name="textarea2" id="textarea2" style="width:400px; height:50px;">
</textarea>

امیدوارم همونی باشه که می خواستید

لینک به ارسال

سلام

چرا syntax hilighter استفاده نمی کنید؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال

https://wordpress.org/plugins/syntaxhighlighter/

نصب کن حالشو ببر.. اینقدر دردسر هم به خودت نده.

لینک به ارسال

https://wordpress.or...taxhighlighter/

نصب کن حالشو ببر.. اینقدر دردسر هم به خودت نده.

این روشی که من استفاده میکنم خیلی راحت تره

به یک کلیک بازی رو از هاست اونا به هاست خودم انتقال میدم و لینک رو توی یه کادر میزارم. عنوان رو وارد میکنم و ارسال میکنم

خودش دیگه بازی رو نمایش میده و کد رو میسازه :D

به همین راحتی

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...