رفتن به مطلب

ایندکس شدن چندباره مطالب و سئو

ahmad ahmad

پست های پیشنهاد شده

با سلام

گاهی شنیده میشه که بعضی از دوستان میگویند: ممکن است مطالب یک سایت با آدرسهای مختلف در گوگل ایندکس شود که این به رتبه سایت و آن پست ضربه می زند!

اول میخوام بدونم چجوری یک مطلب از سایت ما که تنها یک آدرس دارد، چندبار ایندکس می شود؟

دوم اینکه لطفا راه حل این موضوع رو بفرمایید. با تشکر

لینک به ارسال

فکر کنم پست Parsa مربوط به یه تاپیک دیگه باشه که اشتباهی اینجا ارسال شده !

در مورد سوال شما ، فکر کنم منظور این دوستان سایت‌ها و وبلاگ‌هایی هست که با 2 آدرس ، یعنی هم با www و هم بدون www در دسترس هستند.

که این مشکل در نسخه‌های جدید وردپرس حل شده و مشکلی از این جهت فکر نکنم برای وردپرسی‌ها وجود داشته باشه :blink: (در قسمت تنظیمات همگانی وردپرس میشه تنظیم کرد که سایت با www لود بشه یا بدون www - که در این صورت اگر کسی درخواست برای باز کردن یکی از آدرس‌ها را به مرورگر بده به اون آدرسی که انتخاب کردید ، ریدایرکت میشه ! اگر هم اون آدرسی که شما انتخاب کردید رو درخواست بده ، خوب همون براش لود میشه :D )

اگر هم چند دامنه روی سایت‌تون پارک دارید ، سعی کنید این دامنه‌ها رو به آدرس اصلی سایت ریدایرکت کنید. :ph34r: ( این مورد هم در نسخه‌های جدید سی‌پنل امکانش اضافه شده ، که به راحتی می‌تونید دامنه‌ها رو به آدرس اصلی ریدایرکت کنید.)

لینک به ارسال

نه این موردی که من میگم فکر کنم حتی با یه دامنه هم پیش میاد.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما تایپیک رو توی بخش آموزش سئو ارسال کردید .

بخش سئوی پوسته مرتبط تر هست .

ببینید شما وقتی پستی ارسال میکنید این پست از طریق صفحه ی تگ ها ، آرشیو و دسته ها قابل مشاهده است .

حالا اگه شما از ایندکس شدن صفحات تگ آرشیو و دسته ها جلوگیری نکرده باشید پست شما در چند صفحه قابل مشاهده است.

پیشنهاد من :

توی پوسته تون فایلهای archive.php ، tag.php ، , cat.php رو اگه وجود دارند پیدا بکنید و به دنبال حلقه ی وردپرس باشید و به جای تابع :

the_content

از

the_excerpt

استفاده بکنید تا در صفحات مذکور به جای کل نوشته خلاصه نشون داده بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...