ahmad ahmad

ایندکس شدن چندباره مطالب و سئو

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

گاهی شنیده میشه که بعضی از دوستان میگویند: ممکن است مطالب یک سایت با آدرسهای مختلف در گوگل ایندکس شود که این به رتبه سایت و آن پست ضربه می زند!

اول میخوام بدونم چجوری یک مطلب از سایت ما که تنها یک آدرس دارد، چندبار ایندکس می شود؟

دوم اینکه لطفا راه حل این موضوع رو بفرمایید. با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم پست Parsa مربوط به یه تاپیک دیگه باشه که اشتباهی اینجا ارسال شده !

در مورد سوال شما ، فکر کنم منظور این دوستان سایت‌ها و وبلاگ‌هایی هست که با 2 آدرس ، یعنی هم با www و هم بدون www در دسترس هستند.

که این مشکل در نسخه‌های جدید وردپرس حل شده و مشکلی از این جهت فکر نکنم برای وردپرسی‌ها وجود داشته باشه :blink: (در قسمت تنظیمات همگانی وردپرس میشه تنظیم کرد که سایت با www لود بشه یا بدون www - که در این صورت اگر کسی درخواست برای باز کردن یکی از آدرس‌ها را به مرورگر بده به اون آدرسی که انتخاب کردید ، ریدایرکت میشه ! اگر هم اون آدرسی که شما انتخاب کردید رو درخواست بده ، خوب همون براش لود میشه :D )

اگر هم چند دامنه روی سایت‌تون پارک دارید ، سعی کنید این دامنه‌ها رو به آدرس اصلی سایت ریدایرکت کنید. :ph34r: ( این مورد هم در نسخه‌های جدید سی‌پنل امکانش اضافه شده ، که به راحتی می‌تونید دامنه‌ها رو به آدرس اصلی ریدایرکت کنید.)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه این موردی که من میگم فکر کنم حتی با یه دامنه هم پیش میاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما تایپیک رو توی بخش آموزش سئو ارسال کردید .

بخش سئوی پوسته مرتبط تر هست .

ببینید شما وقتی پستی ارسال میکنید این پست از طریق صفحه ی تگ ها ، آرشیو و دسته ها قابل مشاهده است .

حالا اگه شما از ایندکس شدن صفحات تگ آرشیو و دسته ها جلوگیری نکرده باشید پست شما در چند صفحه قابل مشاهده است.

پیشنهاد من :

توی پوسته تون فایلهای archive.php ، tag.php ، , cat.php رو اگه وجود دارند پیدا بکنید و به دنبال حلقه ی وردپرس باشید و به جای تابع :

the_content

از

the_excerpt

استفاده بکنید تا در صفحات مذکور به جای کل نوشته خلاصه نشون داده بشه .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط husein.samadi
      سلام خسته نباشید دوستان و همکاران 
      من به یه مشکل برخوردم که حل نمیشه ممکن راهنمایی کنید

ممکن راهنمایی کنید با ریوهاست و google xml و خیلی راه هایی دیگه رفتم ولی نشد؟
    • توسط taromir
      سلام من وقتی اسم سایتم رو تو جستو جو سرچ می کنم به این صورت نمایش داده میشه

ولی می خوام به این صورت نمایش داده بشه 

چیکار باید بکنم لطفا زودتر راهمایی کنید
    • توسط hossein173
      سلام
      .چگونه پیغام Submitted URL marked ‘noindex’ را در گوگل کنسول برطرف کنم؟
    • توسط husein.samadi
      سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 
      سایتم
      melisabee.ir