رفتن به مطلب

نظر شما در مورد این پوسته

F a r s h i d

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

حدودا یه ماه پیش یه پوسته طراحی کردم و از دوستان نظرشون خواستم که بگن چه عیب هایی داره و من دوباره یه پوسته دیگه ایی طراحی کردم که عیب های قبلی رو برطرف کرده باشم که باز میخوام شما دوستان عزیز نظرتون رو بگید .

ادرس سایت : www.NovelFa.iR

لینک به ارسال

- به آیتم های منوی ساید بار و متن های داخل باکس مطالب ، line-height بیشتری بدید.

- font-weight ها رو نرمال کنید یا فونت رو تغییر بدید .

- بخش صفحات ، استایل نداره، جای کار بیشتری داره.

- در باکس سرچ، بجای استفاده از onblur و onfocus از placeholder استفاده نمائید.

- بهتره هدر سایت ، بخشی که عکس سایت رو داره، width بیشتری داشته باشه یا کلاً 100% بشه (فاصله لوگوی هدر از راست کمه).

- برای عکس های هر پست، نیاز نیست اونها رو در فتوشاپ ویرایش کنین می تونید از css بهره بگیرید (قالب بدید) و متن پست رو داخلش تکرار کنید.

- بنر آبی رنگ بالا به فضای سایت نمی خوره..

- برای آیکون های هدر و تمام آیکونها ، نیاز نیست عکس فراخوانی کنید. عکس ها رو داخل بک گراند به کلاس یا آیدی بدید و اونها رو بصورت بک گراند فراخوانی کنید..

- ترجیحاً اگر مورد بالا رعایت شد، می تونید CSS Sprites هم به کار بگیرید .

- فوتر ، به پایین صفحه نمی چسبه . باید اینم برطرف کنید برای زمانی که صفحه به پایین پنجره نمی رسه اون وقت خودش رو نشون میده.

در کل قالب خوبی هست برای کارهای اول.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...