رفتن به مطلب

مشکل با افزونه اضافه کردن فیلد در تاکسونومی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همگی بابت اسم بد تاپیک پوزش میخوام نمیدونم چی باید اسمشو گذاشت اگه جای تاپیکم مناسب نیست بازم پوزش میخوام

بنده از طریق افزونه ای که در لینک زیر معرفی شده میخوام فیلد هایی به بخش اضافه کردن تاکسونومی جدید یا همون دسته ها اضافه کنم

http://en.bainternet.info/2012/wordpress-taxonomies-extra-fields-the-easy-way

همه چیز به خوبی انجام شد ولی یه مشکل بزرگ دارم باهاش که هر چی تو مشکلات گفته شده تو خود سایتش گشتم پیدا نکردم

مشکلمم اینه که وقتی پلاگین نصب شد تو پیج ساخت دسته بندی جدید دکمه های اپلود عکس و نمایش کد رنگ کار نمیکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

نمایش فیلدهای این افزونه

echo get_tax_meta($term_id,'NAME',true);

به جای NAME نام فیلد را می گذارید و به جای $term_id آی دی تاکسونامی که ساختید برای نمایش به صورت آرایه True را از آخرش حذف می کنید

لینک به ارسال

مشکلم نمایش دادنش نیست

شما یک بار افزونرونصب کنید روی دکمه اپلود عکس کلیک کنید هیچ اتفاقی نمایفته یا روی دکمه نمایش کد رنگ

لینک به ارسال

من امکان نصب افزونه رو متاسفانه ندارم

وقتی اون کلیدها کار نمی کنند موس را روی منو های کناری ببرید و چک کنید زیر منو های مخفی با اشاره موس مشاهده می شند یا نه (مثلا وقتی روی ابزارها می روید منوهای برون ریزی و درون ریزی دیده می شند یا نه) ممکنه صفحه در لود مشکل داشته باشه چون بخش ادمین وردپرس nojs است و پس از لود کامل صفحه جاوا اسکریپت فعال می شه

تستی که عرض شد رو انجام بدید و اطلاع بدید

لینک به ارسال

من امکان نصب افزونه رو متاسفانه ندارم

وقتی اون کلیدها کار نمی کنند موس را روی منو های کناری ببرید و چک کنید زیر منو های مخفی با اشاره موس مشاهده می شند یا نه (مثلا وقتی روی ابزارها می روید منوهای برون ریزی و درون ریزی دیده می شند یا نه) ممکنه صفحه در لود مشکل داشته باشه چون بخش ادمین وردپرس nojs است و پس از لود کامل صفحه جاوا اسکریپت فعال می شه

تستی که عرض شد رو انجام بدید و اطلاع بدید

ممنون بابت توجهتون

بله کامل لود میشه ولی اصلا کلا مشکل داره تو پیج خودشونم هر چی گشتم ندیدم کسی مطرح کرده باشه همچین مشکلیو با چند تا وردپرس هم چک کردم چه لوکال چه آنلاین با چند تا استایل ولی هیچ کدوم کار نکرد

افزونه دیگه ای در این مورد نمیشناسید بهم معرفی کنید؟

من افزونه Ultimate Taxonomy Manager هم تست کردم خیلی خوبه ولی اونم رو اپلود مشکل داره و تصویرو اپلود می کنه ولی تو فیلدش جای ادرس تصویر scr رو بر می گردونه

این لینک افزونه http://wordpress.org/plugins/ultimate-taxonomy-manager/

تو بخش ساپورت یکی این مشکلو گفته در اینجا

http://wordpress.org/support/topic/tip-code-mistake-found-attaching-image-is-not-working

ولی کاری که تو پستا گفتن رو هم انجام دادم مشکل حل نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...