• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
ARIARAD

مشکل با افزونه اضافه کردن فیلد در تاکسونومی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همگی بابت اسم بد تاپیک پوزش میخوام نمیدونم چی باید اسمشو گذاشت اگه جای تاپیکم مناسب نیست بازم پوزش میخوام

بنده از طریق افزونه ای که در لینک زیر معرفی شده میخوام فیلد هایی به بخش اضافه کردن تاکسونومی جدید یا همون دسته ها اضافه کنم

http://en.bainternet.info/2012/wordpress-taxonomies-extra-fields-the-easy-way

همه چیز به خوبی انجام شد ولی یه مشکل بزرگ دارم باهاش که هر چی تو مشکلات گفته شده تو خود سایتش گشتم پیدا نکردم

مشکلمم اینه که وقتی پلاگین نصب شد تو پیج ساخت دسته بندی جدید دکمه های اپلود عکس و نمایش کد رنگ کار نمیکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمایش فیلدهای این افزونه

echo get_tax_meta($term_id,'NAME',true);

به جای NAME نام فیلد را می گذارید و به جای $term_id آی دی تاکسونامی که ساختید برای نمایش به صورت آرایه True را از آخرش حذف می کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلم نمایش دادنش نیست

شما یک بار افزونرونصب کنید روی دکمه اپلود عکس کلیک کنید هیچ اتفاقی نمایفته یا روی دکمه نمایش کد رنگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من امکان نصب افزونه رو متاسفانه ندارم

وقتی اون کلیدها کار نمی کنند موس را روی منو های کناری ببرید و چک کنید زیر منو های مخفی با اشاره موس مشاهده می شند یا نه (مثلا وقتی روی ابزارها می روید منوهای برون ریزی و درون ریزی دیده می شند یا نه) ممکنه صفحه در لود مشکل داشته باشه چون بخش ادمین وردپرس nojs است و پس از لود کامل صفحه جاوا اسکریپت فعال می شه

تستی که عرض شد رو انجام بدید و اطلاع بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من امکان نصب افزونه رو متاسفانه ندارم

وقتی اون کلیدها کار نمی کنند موس را روی منو های کناری ببرید و چک کنید زیر منو های مخفی با اشاره موس مشاهده می شند یا نه (مثلا وقتی روی ابزارها می روید منوهای برون ریزی و درون ریزی دیده می شند یا نه) ممکنه صفحه در لود مشکل داشته باشه چون بخش ادمین وردپرس nojs است و پس از لود کامل صفحه جاوا اسکریپت فعال می شه

تستی که عرض شد رو انجام بدید و اطلاع بدید

ممنون بابت توجهتون

بله کامل لود میشه ولی اصلا کلا مشکل داره تو پیج خودشونم هر چی گشتم ندیدم کسی مطرح کرده باشه همچین مشکلیو با چند تا وردپرس هم چک کردم چه لوکال چه آنلاین با چند تا استایل ولی هیچ کدوم کار نکرد

افزونه دیگه ای در این مورد نمیشناسید بهم معرفی کنید؟

من افزونه Ultimate Taxonomy Manager هم تست کردم خیلی خوبه ولی اونم رو اپلود مشکل داره و تصویرو اپلود می کنه ولی تو فیلدش جای ادرس تصویر scr رو بر می گردونه

این لینک افزونه http://wordpress.org/plugins/ultimate-taxonomy-manager/

تو بخش ساپورت یکی این مشکلو گفته در اینجا

http://wordpress.org/support/topic/tip-code-mistake-found-attaching-image-is-not-working

ولی کاری که تو پستا گفتن رو هم انجام دادم مشکل حل نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری