• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
iAmin

مشکلی عجیب در وردپرس

14 پست در این موضوع قرار دارد

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/nimble/domains/nimble.ir/public_html/demo/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/nimble/domains/nimble.ir/public_html/demo/index.php on line 17

من جدیدا تا یک اسکریپت رو در مسیر demo.nimble.ir نصب میکنم با ارور بالا مواجه میشمو علامه بر این سایت اصلی نیز بالا نمیاد

وافزونه های وردپرسم نیز حذف میشه nimble.ir

سری قبل با گزینه اصلاح پریمیژژن ها مشکل رفع شد(من هاست رو از پارس پک گرفتم این گزینه تو پنل ابری هست و تمام پریمیژن ها رو به پیش فرض بر میگردونه)

ها لا این هیچی علاوه بر اینکه سایت اصلی باز نمیشه افزونه های وردپرسم نیز حذف شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محتویات فایل wp-blog-header.php را از مسیر پوشه ی demo حذف کنید و

<?php
/**
* Loads the WordPress environment and template.
*
* @package WordPress
*/
if ( !isset($wp_did_header) ) {
$wp_did_header = true;
require_once( dirname(__FILE__) . '/wp-load.php' );
wp();
require_once( ABSPATH . WPINC . '/template-loader.php' );
}

را اضافه کنید

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه مشکل اینجاست که اصلا این فایل در demo وجود نداره , در صفحه اصلی هست

wp-blog-header.php

تازه الان که دقت کردم ایندکس هم تو صفحه اصلی انگار چاک شده

افزونه ها هم همینطور

ویرایش شده در توسط امین رسولی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان خودم ایندکس رو ساختم مشکل اولی یهنی بالا اومدن سایت رفع شد ولی هنوز مشکل حذف شدن افزونه ها هست!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید خیر همش رایگان است

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید فقط این فایل در صفحه اصلی است

آیا میتونم افزونه هام رو برگردونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه از روی هاست حذف شده باشه خیر معمولا دسترسی برای حذف فایل در تنظیمات دیفالت سرورها هم وجود نداره شاید پوشه ی افزونه ها تغییر نام داده باشه یا منتقل شده باشه به یک پوشه دیگه اگر بتونید پیداش کنید و نامش رو به plugins تغییر بدید و در محل wp-content قرارش بدید افزونه هاتون بر می گردند و الا که خیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سری قبل که این اتفاق افتاد فکر کردم خودم حذف کردم و دوباره نصبش کردم ولی این بار مطمئن بودم که تقصیر من نبود چون فقط یک اسکریپت آپلود کردم که حتی به دیتابیس هم وصل نشده بود :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقت کردم ولی نتیجه ای نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقت کردم ولی نتیجه ای نداشت

اگر بتونید پیداش کنید و نامش رو به plugins تغییر بدید و در محل wp-content قرارش بدید افزونه هاتون بر می گردند و الا که خیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دادا یه ذره حوصله کن بگرد استاد میگه هست یعنی هست منم دقیق مثل تو بودم ولی از بس گشتم تونستم کد هایی که استاد فخیم میگنو پیدا کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با برگردوندن بک آپ همه چیز برگشت و ازتونم ممنونم بابت راهنمایی هاتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری