رفتن به مطلب

مشکلی عجیب در وردپرس

iAmin

پست های پیشنهاد شده

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/nimble/domains/nimble.ir/public_html/demo/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/nimble/domains/nimble.ir/public_html/demo/index.php on line 17

من جدیدا تا یک اسکریپت رو در مسیر demo.nimble.ir نصب میکنم با ارور بالا مواجه میشمو علامه بر این سایت اصلی نیز بالا نمیاد

وافزونه های وردپرسم نیز حذف میشه nimble.ir

سری قبل با گزینه اصلاح پریمیژژن ها مشکل رفع شد(من هاست رو از پارس پک گرفتم این گزینه تو پنل ابری هست و تمام پریمیژن ها رو به پیش فرض بر میگردونه)

ها لا این هیچی علاوه بر اینکه سایت اصلی باز نمیشه افزونه های وردپرسم نیز حذف شده

لینک به ارسال

محتویات فایل wp-blog-header.php را از مسیر پوشه ی demo حذف کنید و

<?php
/**
* Loads the WordPress environment and template.
*
* @package WordPress
*/
if ( !isset($wp_did_header) ) {
$wp_did_header = true;
require_once( dirname(__FILE__) . '/wp-load.php' );
wp();
require_once( ABSPATH . WPINC . '/template-loader.php' );
}

را اضافه کنید

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید

لینک به ارسال

آخه مشکل اینجاست که اصلا این فایل در demo وجود نداره , در صفحه اصلی هست

wp-blog-header.php

تازه الان که دقت کردم ایندکس هم تو صفحه اصلی انگار چاک شده

افزونه ها هم همینطور

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

الان خودم ایندکس رو ساختم مشکل اولی یهنی بالا اومدن سایت رفع شد ولی هنوز مشکل حذف شدن افزونه ها هست!!

لینک به ارسال

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید

لینک به ارسال

اگر در هاستتون اسکریپت - قالب یا افزونه ی غیر رایگانی که با کرک و روشهای اینجوری رایگان شده حذفش کنید خیر همش رایگان است

اگر دسترسی فایل رو نتونید تغییر بدید مرتب باید این تغییر را انجام بدید تا فایل مخرب را حذف کنید فقط این فایل در صفحه اصلی است

آیا میتونم افزونه هام رو برگردونم

لینک به ارسال

اگه از روی هاست حذف شده باشه خیر معمولا دسترسی برای حذف فایل در تنظیمات دیفالت سرورها هم وجود نداره شاید پوشه ی افزونه ها تغییر نام داده باشه یا منتقل شده باشه به یک پوشه دیگه اگر بتونید پیداش کنید و نامش رو به plugins تغییر بدید و در محل wp-content قرارش بدید افزونه هاتون بر می گردند و الا که خیر

لینک به ارسال

سری قبل که این اتفاق افتاد فکر کردم خودم حذف کردم و دوباره نصبش کردم ولی این بار مطمئن بودم که تقصیر من نبود چون فقط یک اسکریپت آپلود کردم که حتی به دیتابیس هم وصل نشده بود :(

لینک به ارسال

دقت کردم ولی نتیجه ای نداشت

اگر بتونید پیداش کنید و نامش رو به plugins تغییر بدید و در محل wp-content قرارش بدید افزونه هاتون بر می گردند و الا که خیر
لینک به ارسال

با برگردوندن بک آپ همه چیز برگشت و ازتونم ممنونم بابت راهنمایی هاتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...