رفتن به مطلب

ارور در قسمت Sitemaps گوگل وب مستر

site

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بعد از اینکه سایت مپ رو به ورژن 4 ارتقاء دادم تا چند روز اول هیچ اروری در قسمت سایت مپ گوگل وب مستر وجود نداشت اما امروز که به گوگل وب مستر سر زدم با ارور زیر رو به راه شدم :

eorcgvij47iucnogafvy.png

لینک های نمونه ای که ایراد گرفته :

site map :

http://smspa.ir/sitemap-pt-page-2013-12.xml

URL :

http://smspa.ir/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87/

فکر کنم منظورش اینه که مطالبی که حذف شده آدرسش در سایت مپ سایت باقی مونده

مثلا من مطلبی با عنوان " برگ نمونه " رو حذف کردم اما هنوز در لیست سایت مپ سایتم موجود هست

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

منم دارم اما بیخیال هستم این همه پست گذاشتم تو سایتم منو خسته نکرد ارورهای بیخوده و چرت و پرت webmaster tools منو خسته کرده الان مدتیه عهد کردم دیگه تو webmastetools نرم و توجه نکنم به ارور

بخدا اوضاع بهتر شده

لینک به ارسال

404 داده دیگه یعنی صفحه مورد نظر حذف شده

یه خورده گوگل به 404 حساسه... مثل ناموسش میمونه :D :D :D

لینک به ارسال

بهت پیشنهاد میکنم حتما ارورهای وب مستر رو جدی بگیر من جدی نگرفتم با کله به دیوار خوردم الان روزانه مث ...... دارم ارورهاشو رفع میکنم ..رفعشون نکنی بعد چند ماه انقدر زمان میبره حلشون که دیگه تا تعطیلی سایتت هم پیش میره...404 باعث میشه ربات های گوگل فقط مشغول این گونه صفحات بشن و مدام سر بزنن ببین درست شده یا نه و این اول بدبختیه یه سایته دیگه آخرش میشه پایین اومدن رنک و رتبه سایت و اینکه گوگل شوتت میکنه با اردنگی به صفحات آخرش ...هر کس گفت اهمیت نده سواد نداره چیزی هم از سئو حالیش نیست دوست عزیز...اینارو از سر دلسوزی میگم اهمیت بده به ارورها و الا زحماتت هدر میره ..یا حق

لینک به ارسال

بهت پیشنهاد میکنم حتما ارورهای وب مستر رو جدی بگیر من جدی نگرفتم با کله به دیوار خوردم الان روزانه مث ...... دارم ارورهاشو رفع میکنم ..رفعشون نکنی بعد چند ماه انقدر زمان میبره حلشون که دیگه تا تعطیلی سایتت هم پیش میره...404 باعث میشه ربات های گوگل فقط مشغول این گونه صفحات بشن و مدام سر بزنن ببین درست شده یا نه و این اول بدبختیه یه سایته دیگه آخرش میشه پایین اومدن رنک و رتبه سایت و اینکه گوگل شوتت میکنه با اردنگی به صفحات آخرش ...هر کس گفت اهمیت نده سواد نداره چیزی هم از سئو حالیش نیست دوست عزیز...اینارو از سر دلسوزی میگم اهمیت بده به ارورها و الا زحماتت هدر میره ..یا حق

برادر من من خودم این اروری که این دوستمون داره رو دارم اونم 11 تا این مشکل هم زمانی به وجود آمد که سایت مپ ورژن جدیدش امد وقتی مشکل از خودشون هستش چی رو باید حل کنیم ؟

دوست عزیزی گفت که صفحات شاید وجود نداشته باشه در صورتی که صفحات وجود داره حالا شما یه راه حل بده ما حل کنیم

پیشاپیش سپاسگذارم

مشکل من هم مشکل این دوست عزیزم هستش که تاپیک باز کرد من بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم

لینک به ارسال

بنده کاری به دوستمون ندارم در پاسخ به شما عرض کردم نکته رو که گفتید چرت و پرته و اینا ارورهای وب مستر ..این حرف شما خیلی بی محتواست ...این توصیه هارو به کسی دیگه نکنید طرف یه موقع میره انجام میده بدبخت میشه و این همه زحمتش به هدر میره تهش سایتشو تعطیل میکنه چرا چون مثلا 50 60 70 80 100 هزار ارور 404 یا غیره داشته ولی بی محلی کرده بهشون ...مث من که الان به خاطر این ارورها سایت به .... رفته دوست عزیز و مشغول برطرف کردن ارورها با افزونه های ریدایرکت هستم ..و روزانه 10000 هزار بار روبات های گوگل فقط مشغول این ارورهای 404 من میشن اونطور که در افزونه کامل نشون میده ...10000 روبات گوگل در روز میدونید یعنی چی؟؟یعنی برو بمیر با این سایتت که ما فقط مشغول اینیم که لینکهای شکستتو چک کنیم و نتیجش میشه این که بعد دوروز تازه روباتش میاد سراغ پست من در صورتی که قبل از ارورها به محض ارسال ایندکس میشد ...حالا شما بگو چرت و پرته و فلانست و فلان ...شما اصلا تجارب این چنینی رو برای خودتون نگه دارید ...یا علی

لینک به ارسال

دارین صورت مسله رو پاک میکنی من هنوز جواب خودمو نگرفتم من هنوز رو حرفم هستم که ارورش چرت و پرت هستش چرا که تموم برنامه هایی که اونا میسازن خود انسان درست میکنه و دارای خطا هستش

بنده بازم یاد آور میشم اون خطا رو باید چطوری رفع کنم در صورتی که لینک هم پاک نشده زمانی هم این ارور ها رو مشاهده کردم که سایت مپ آپدیت شده

گوگل و برنامه هاش کار دست خدا نیست اونا هم بنده های خدا دارن انجام میدن ممکنه تو کارشون خطا باشه و به زودی رفع کنن

من منتظر پاسخ شما هستم اگه جوابی واسه حل مشکل دارین بگین من خوشحال میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...