رفتن به مطلب

مشکل با آمار افزونه آماره

پست های پیشنهاد شده

مشکلش چی هست ؟؟ بازدید تعداد هیت‌هایی هست که به سایت شما وارد شده و بازدید کننده دفعات اونها ، ممکنه یک بازدید کننده در روز 5 بار به سایت شما سر بزنه که این در قسمت بازدید ثبت نمیشه

لینک به ارسال

مگه میشه تعداد بازدید از بازدیدکننده کمتر باشه؟

هر بازدید کننده حداقل یه بازدید رو داره .

حداقل باید مساوی باشن

لینک به ارسال

ببینید ، برای مثال من با یک آی‌پی ثابت در روز 5 بار در زمان‌های مختلف سایت شما رو باز می‌کنم ، این 5 بار فقط بار اولش در قسمت بازدید ثبت میشه و بارهای دیگه در قسمت بازدیدکننده ، پس کاملا طبیعی هستش که تعدادها برابر نباشن و بازدید کننده بیشتر باشه ، در اصل باید اینجوری گفت که بازدیدکننده از بازدید بیشتر هست

لینک به ارسال

ببینید ، برای مثال من با یک آی‌پی ثابت در روز 5 بار در زمان‌های مختلف سایت شما رو باز می‌کنم ، این 5 بار فقط بار اولش در قسمت بازدید ثبت میشه و بارهای دیگه در قسمت بازدیدکننده ، پس کاملا طبیعی هستش که تعدادها برابر نباشن و بازدید کننده بیشتر باشه ، در اصل باید اینجوری گفت که بازدیدکننده از بازدید بیشتر هست

اوکی من فکر میکردم باید برعکس باشه و بازدید بیشتر باشه پس میشه گفت : بازدید = آی پی های ثبت شده

ویرایش شده توسط پورتال دنا
لینک به ارسال

جناب سعید فرد

مطمئنید اون چیزی که گفتید درسته ؟

تصویر زیر یه چیز دیگه میگه

05-17-2014-04-10-40.png

باید بازدیدکننده = ip ثبت شده باشه

ویرایش شده توسط پورتال دنا
لینک به ارسال

درسته ، من فکر کردم منظور شما دلیل اختلافش هست ، این مورد در نسخه‌های قبلی هم وجود داشت و چیز خاصی نیست ، یک اختلال هست که گاها پیش میاد و رفع میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...