رفتن به مطلب

درخواست قالب شرکتی-موضوعی به علاوه بلاگ

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دقیقا نمیدونستم عنوان تاپیک رو چی بذارم.

حقیقت امر اینه که ما با قالب itheme2 شروع کردیم که ظاهری شبیه وبلاگ داره. قالب خوب و مناسبی بود با اینترفیسی برای تغییر بسیاری از تنظیمات.

الان بعد از مدت ها با گسترش سایت قصد تغییر قالب رو داریم. چیزی که مدنظر هست قالبی باشه با مشخصات زیر

1-پشتیبانی سئو

2- پشتیبانی موبایل

3- امکان افزودن اسلایدر در صفحه اول از مطالب یک Category خاص

4- امکان تعریف برخی فضاها در صفحه اول مثلا برای قراردادن تکست و ...

5- مهمتر از همه مطالب قبلی سایت که به صورت وبلاگی الان در صفحه اول سایت می یاد، به آدرس site.come/blog انتقال پیدا کنه. یعنی بشه یه وبلاگ زیرمجموعه سایت.

=> در مجموع می خوایم صفحه اصلی سایت از حالت وبلاگی دربیاد و بشه یه سایت حرفه ای که امکان دسترسی به قسمت های مختلف سایت در صفحه اول فراهم شده.

دقیقا نمیدونم کدوم یکی از این موارد رو باید از قالب انتظار داشته باشم و کدوم تغییرات رو خودم دستی اعمال کنم. گفتم ببینم دوستان که با قالب های مختلف کار کردن چه نظر و پیشنهادی دارن.

ممنون میشم به من کمک کنید

آدرس سایت و قالب فعلی هم که توی امضام هست.

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال

سلام

دقیقا نمیدونستم عنوان تاپیک رو چی بذارم.

حقیقت امر اینه که ما با قالب itheme2 شروع کردیم که ظاهری شبیه وبلاگ داره. قالب خوب و مناسبی بود با اینترفیسی برای تغییر بسیاری از تنظیمات.

الان بعد از مدت ها با گسترش سایت قصد تغییر قالب رو داریم. چیزی که مدنظر هست قالبی باشه با مشخصات زیر

1-پشتیبانی سئو

2- پشتیبانی موبایل

3- امکان افزودن اسلایدر در صفحه اول از مطالب یک Category خاص

4- امکان تعریف برخی فضاها در صفحه اول مثلا برای قراردادن تکست و ...

5- مهمتر از همه مطالب قبلی سایت که به صورت وبلاگی الان در صفحه اول سایت می یاد، به آدرس site.come/blog انتقال پیدا کنه. یعنی بشه یه وبلاگ زیرمجموعه سایت.

=> در مجموع می خوایم صفحه اصلی سایت از حالت وبلاگی دربیاد و بشه یه سایت حرفه ای که امکان دسترسی به قسمت های مختلف سایت در صفحه اول فراهم شده.

دقیقا نمیدونم کدوم یکی از این موارد رو باید از قالب انتظار داشته باشم و کدوم تغییرات رو خودم دستی اعمال کنم. گفتم ببینم دوستان که با قالب های مختلف کار کردن چه نظر و پیشنهادی دارن.

ممنون میشم به من کمک کنید

آدرس سایت و قالب فعلی هم که توی امضام هست.

پیشاپیش ممنون

قالب sparkling رو پیشنهاد می کنم که هم سئو شده هست هم سازگاری با مرورگرها داره و هم ریسپانسیو البته فکر کنم فارسیش تو وب هست

لینک به ارسال

قالب sparkling رو پیشنهاد می کنم که هم سئو شده هست هم سازگاری با مرورگرها داره و هم ریسپانسیو البته فکر کنم فارسیش تو وب هست

تصاویرش رو نگاه کردم. صفحه اول قالب همچنان حالت وبلاگی داره.

لینک به ارسال

درود.

بهتر است به قسمت قالب های انجمن سری بزنید یا در وب جستجو نمایید ؛ دنبال قالب مورد نظر بگردید برای سریع تر رسیدن به جواب؛ چون سلایق افراد مختلف هست و نیاز شما توسط خودتان سریع تر پاسخ داده خواهد شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...