رفتن به مطلب

جابه جا شدن مسیر لینک ها

varoone

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه مشکلی برام پیش اومده

خیلی ضروریه و مهم کمکم کنید:

مطب با لینک مثلا you.it/p?12 رو که میزنی عنوان صفحه همون مطلب و همون شمارست اما مطلبی که داخل single میاد مثلا you.ir/p?16 هست.

یعنی عنوان در مرورگر همون مطلبه اما داخل پست یه مطلب دیگه میفته

ممنون میشم جواب بده یکی

لینک به ارسال

سلام ،

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز .

پیوند یکتای سایت‌تون رو در حالت پیش‌فرض قرار بدید و تست کنید ، و برای بررسی بهتر یک نمونه از سایتتون که به این صورت هست رو لینک بدید تا ببینیم

لینک به ارسال

سلام ،

به انجمن خوش اومدید دوست عزیز .

پیوند یکتای سایت‌تون رو در حالت پیش‌فرض قرار بدید و تست کنید ، و برای بررسی بهتر یک نمونه از سایتتون که به این صورت هست رو لینک بدید تا ببینیم

آدرس سایتم iehe.ir هست تازه فعال کردم،

لینک به ارسال

تمامی پلاگین‌هایی که نصب و فعال هستند رو غیر فعال کنید و با قالب پیش‌فرض وردپرس تست کنید ببینید باز هم به این صورت هست ؟

لینک به ارسال

تمامی پلاگین‌هایی که نصب و فعال هستند رو غیر فعال کنید و با قالب پیش‌فرض وردپرس تست کنید ببینید باز هم به این صورت هست ؟

نخیر فقط با این قالبی که طراحی کردم به این شکل هست ، و با قالب پیش فرض و قالب های دیگه درست کار میکنه

فایل ایندکس و سینگل رو ضمیمه مکنم ، اگه فرصت کردید و زحمتی نبود یه نگاه بندازید.

داخل فایل single حلقه رو هم که میذارم باز درست نمیشه.

http://iehe.ir/file/file.zip

لینک به ارسال

هر دو فایلی که قرار دادید یکی و فایل سینگل هست ، فایل ایندکس و فانکشن رو قرار بدید

لینک به ارسال

هر دو فایلی که قرار دادید یکی و فایل سینگل هست ، فایل ایندکس و فانکشن رو قرار بدید

هر سه فایل رو قرار دادم

http://iehe.ir/file/file2.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...