• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Milad Rafi

کمک برای نصب

24 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همه ی دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید که وردپرس رو نصب کنم .تاحالا چند بار نصب کردم ولی وقتی ادرس سایتمو میزنم چیزی نماد

قبلا توی انجمن همیار وردپرس بودم ولی کسی کمکم نکرد تا این که یکی از دوستان بم گفتن بیام به این انجمن افراد کمک میکنن

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس را روی چه آدرسی آپلود و نصب کردید؟

چه آدرسی را برای دیدن سایتتون میزنید؟

فایل wp-config.php براتون ساخته شده؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل پوشه public_html اپلود و نصب کردم

بله و اطلاعات دیتاکس رو داخلش وارد کردم

اینم ادرس سایتمه خودتون برید ببینید

patogh.nazuka.net

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت همه ی دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید که وردپرس رو نصب کنم .تاحالا چند بار نصب کردم ولی وقتی ادرس سایتمو میزنم چیزی نماد

قبلا توی انجمن همیار وردپرس بودم ولی کسی کمکم نکرد تا این که یکی از دوستان بم گفتن بیام به این انجمن افراد کمک میکنن

شما به غیر از این چند تا تایپیک دگه هم زدی؟ یا یکدفعه همه با این مشکل برخورد کردن

لطف کنید یک تایپیک که می زنید کمی صبور باشید تا در همان جواب بگیرید

مگر اینکه سئوالی جدید مطرح باشه

ضمن عرض معذرت از سعید گرامی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باشه دوست عزیز

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا فایل تنظیمات خطا داره شما مثل اینکه فایلها رو دستکاری کردید از نو وردپرس رو برای نصب مجدد بارگذاری کنید

در ضمن تو هاست های رایگان نکته ای که مهم هست اینه که از یه دیتا بیس اصلی استفاده میشه به شما چه پنلی داده شده یعنی اینکه میتونید هم دیتابیس اصلی و هم کاربر رو ایجاد کنید یا اینکه تنها کاربر دیتابیس رو میتونید ایجاد کنید .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا فایل تنظیمات خطا داره شما مثل اینکه فایلها رو دستکاری کردید از نو وردپرس رو برای نصب مجدد بارگذاری کنید

در ضمن تو هاست های رایگان نکته ای که مهم هست اینه که از یه دیتا بیس اصلی استفاده میشه به شما چه پنلی داده شده یعنی اینکه میتونید هم دیتابیس اصلی و هم کاربر رو ایجاد کنید یا اینکه تنها کاربر دیتابیس رو میتونید ایجاد کنید .

باشه دوباره اپلود میکنم

فقط یه کم زیر دیپلم صحبت کنید من متوجه شم

از خط دومی که نویشتید چیزی متوجه نشدم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از بارگذاری مجدد کارهایی که گفته شده رو انجام بدید به فایلهایی دیگه کاری نداشته باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی فقط وردپرس رو اپلود کنم و دیتاکس بسازم و اطلاعات دیتاکس رو داخل

wp-config.php وارد کنم؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از بارگذاری یه دیتابیس درست میکنید که دیتابیس اصلی هست مجدد دیتابیس یوزر رو درست میکنید یعنی به عنوان یوزر دیتابیس اصلی شناخته میشه و هنگام ساختنش تو قسمت دیتابیس اون دیتابیسی که اول ساختید رو انتخاب میکنید بعد اد میکنید تو صفحه جدید تیک همه گزینه ها رو پر میکنی و ذخیره میکنی

بعد فایل کانفیگ رو تغییر نام میدی و اطلاعات رو وارد میکنی

اگه مشکلی نباشه وقتی وارد سایتت بشی وارد صفحه نصب میشی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اصلی منم همین جاست

چون هاست های رایگان این جوری که شما میگید نیست

توی هاست های رایگان دیتابیس نیم و دیتابیس یوزر نیم رو باید هم زمان درست کنی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من این رو که همون اول گفتم تو هاست رایگان معمولا" دیتابیس اصلی با یک نام هست و شما دیتابیس یوزر رو کریت میکنید مطمئنا" اون سایت یه قسمت راهنما نصب سیستم مدیریت محتوا داره و یا اینکه از طریق تماس پشتیبانی کنند

اگه موفق نشدی اطلاعاتت رو پیام خصوصی کن برات درست کنم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موفق شدم

فقط بار اول ورد پرس توی پوشه wordpress نصب کردم وقتی اردس سایتو زدم توی صفحه باز شده نوشته بودwordpress روش که کلیک کردم وارد نصب شد

بعدش برای این که مستقیم وارد سایت بشه محتویات پوشه wordpress رو بهpublic_html انتقال دادم و بعدش که وارد سایت شدم دوباره اررور داد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب از همون ابتدا باید مسیر رو مشخص کرد رفع ارور هم کار سختی نیست ولی برای اینکه مروری بر نصب کرده باشی مراحل رو تکرار و از نو تو روت هاستت نصب کن

موفق باشی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی اینا پاک کنم دوباره اپلود کنم ؟؟؟

پس چه جوری باید مسرو مشخص کنم که بعد ارور نده

راستی واقعا ازت ممنوم چون تا حالا نتونسته بودم درست نصب کنم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون پوشه ای که از حالت زیپ یا رار خارجش کردی رو پاک کن اگه هنوز وردپرس زیپ شده رو داری نیازی به آپلود کردن مجددش نیست اگه هم پاکش کردی دوباره باید بارگذاری کنی

بعد از اینکه از حالت زیپ خارج میکنی کل محتویات پوشه wordpress رو به یه پوشه عقب تر انقال بده و بعد مثل سری پیش نصبش کن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم داداش

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل ها کامل انتقال پیدا نمیکنن چیکار کنم؟؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اطلاعات هاست رو برات ارسال کردم برو یه سر بزن ببین مشکل از کجاست

مممنون

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مشکلی تو نصبت نیست مشکل تو هاست هست که کد های جدید php وردپرس رو پشتیبانی نمیکنه باید نسخه های قدیمی وردپرس رو نصب کنی که از امکانات جدید محروم میشی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مشکلی تو نصبت نیست مشکل تو هاست هست که کد های جدید php وردپرس رو پشتیبانی نمیکنه باید نسخه های قدیمی وردپرس رو نصب کنی که از امکانات جدید محروم میشی

سلام

وردپرس 3.4.1 روی همون هاست در حال اجراست: http://ishare.nazuka.net

اگر مایل بودید مشخصاتو بدید براتون انجام بدم.

ویرایش شده در توسط سعید
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ولی من نتونستم نصب کنم

میشه اطلاعت هاستو بدم لطف کنید برام نصب کنید؟؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب شد.

به جمع وردپرسی ها خوش آمدید.

http://patogh.nazuka.net

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط poruamohammady
      سلام دوستان من یه مدت هست افزونه هایی که نصب می کنم ورد پرس بهم این اخطار هار رو میده کسی میتونه کمک کنه برای مثال تازگی ها افزونهwp-super cacheرو که نصب کردم این اومد قبلا هم چیزای دیگه بود مرسی اگر راهنمایی کنید

• توسط mehran-b
      با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران انجمن وردپرس پارسی

امروز یک کدی براتون قرار میدم که با استفاده از این کد میتونید به تمامی پست های یه دسته خاص از وب سایتتون متای robots با مقدار noindex,follow اضافه کنید.

در صورت نصب بودن افزونه سئو وردپرس
      add_filter('wpseo_robots', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast($content) { if(is_single() && in_category(777)) { return "noindex,follow"; } return $content; } در صورت نصب نبودن افزونه سئو وردپرس
      add_action('wp_head', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex() { if(is_single() && in_category(777)) { $output = '<meta name="robots" content="noindex,follow" />' . "\n"; } echo $output; }  
      توجه1: کدهای بالا رو باید در فایل functions.php قالب سایتتون و زیر اولین
      <?php قرار بدید.
      توجه2: به جای عدد 777 در کد باید آیدی دسته ای رو قرار بدید که قراره پست هاش noindex,follow بشن.

موفق باشید
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط behnam_buss
      سلام
      بخش دسته بندی محصولات در ووکامرس من غیرفعال شده و دسته بندی هایی که قبلا انجام داده بودم رو نمی تونم ببینم و ویرایش کنم و یا حتی وقتی یه دسته بندی جدید هم می سازم نمایش داده نمیشه.
      هر محصول هم که اضافه می کنم و جایی که باید محصول رو تو دسته بندی خودش قرار بدم بازم دسته بندی رو تو قسمت ویرایش خود محصول نمی بینم و نمی تونم تو دسته ی خاص خودش قرار بدم.
      ضمنا همین مشکل برای بخش فهرست های سایتم هم بوجود اومده و فهرست ها رو نمی بینم و کلا بخش فهرست های وردپرسم غیرفعال شده و نمی تونم فهرست جدید بسازم.
      نکته ای که هست اینه که فهرست ها و دسته بندی های قبلی که ساخته بودم تو خود سایت که داره نمایش داده میشه درسته و تو بخش مدیریت وردپرس این مشکلات وجود داره!!!
    • توسط iHooMan
      درود و وقت بخیر 

من  توی پروژه ای لازم دارم از فرم وب سایت مبدا وارد یه وب سایت دیگه بشم .
      که دو حالت داره یکی یوزر معمولی - یکی همکار 
      واسه یوزر معمولی فقط کپچا میخواد سایت مقصد  واسه همکار یوزر و پسورد و کپچا 
      من میخوام با یه فرم تو وب سایت خودمون اطلاعات بگیرم پاس بدم توی اون وبسایت نمیخوام اون اطلاعات تو وبسایت مقصد پر بشه ( لوگین توی وب سایت ما انجام بشه بعد به صفحه لوگین شده اونور پاس بده )
      از چی استفاده کنم ajax یا ... ? 
      روند کاریش تو وردپرس کسی میتونه توضیح بده ؟
      پینوشت : وب سایت مقصد از md5.js واسه اینکرپشن دیتا استفاده میکنه . 

سپاس