رفتن به مطلب

کمک برای نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید که وردپرس رو نصب کنم .تاحالا چند بار نصب کردم ولی وقتی ادرس سایتمو میزنم چیزی نماد

قبلا توی انجمن همیار وردپرس بودم ولی کسی کمکم نکرد تا این که یکی از دوستان بم گفتن بیام به این انجمن افراد کمک میکنن

لینک به ارسال

وردپرس را روی چه آدرسی آپلود و نصب کردید؟

چه آدرسی را برای دیدن سایتتون میزنید؟

فایل wp-config.php براتون ساخته شده؟

لینک به ارسال

داخل پوشه public_html اپلود و نصب کردم

بله و اطلاعات دیتاکس رو داخلش وارد کردم

اینم ادرس سایتمه خودتون برید ببینید

patogh.nazuka.net

لینک به ارسال

سلام خدمت همه ی دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید که وردپرس رو نصب کنم .تاحالا چند بار نصب کردم ولی وقتی ادرس سایتمو میزنم چیزی نماد

قبلا توی انجمن همیار وردپرس بودم ولی کسی کمکم نکرد تا این که یکی از دوستان بم گفتن بیام به این انجمن افراد کمک میکنن

شما به غیر از این چند تا تایپیک دگه هم زدی؟ یا یکدفعه همه با این مشکل برخورد کردن

لطف کنید یک تایپیک که می زنید کمی صبور باشید تا در همان جواب بگیرید

مگر اینکه سئوالی جدید مطرح باشه

ضمن عرض معذرت از سعید گرامی

لینک به ارسال

چرا فایل تنظیمات خطا داره شما مثل اینکه فایلها رو دستکاری کردید از نو وردپرس رو برای نصب مجدد بارگذاری کنید

در ضمن تو هاست های رایگان نکته ای که مهم هست اینه که از یه دیتا بیس اصلی استفاده میشه به شما چه پنلی داده شده یعنی اینکه میتونید هم دیتابیس اصلی و هم کاربر رو ایجاد کنید یا اینکه تنها کاربر دیتابیس رو میتونید ایجاد کنید .

لینک به ارسال

چرا فایل تنظیمات خطا داره شما مثل اینکه فایلها رو دستکاری کردید از نو وردپرس رو برای نصب مجدد بارگذاری کنید

در ضمن تو هاست های رایگان نکته ای که مهم هست اینه که از یه دیتا بیس اصلی استفاده میشه به شما چه پنلی داده شده یعنی اینکه میتونید هم دیتابیس اصلی و هم کاربر رو ایجاد کنید یا اینکه تنها کاربر دیتابیس رو میتونید ایجاد کنید .

باشه دوباره اپلود میکنم

فقط یه کم زیر دیپلم صحبت کنید من متوجه شم

از خط دومی که نویشتید چیزی متوجه نشدم

لینک به ارسال

بعد از بارگذاری مجدد کارهایی که گفته شده رو انجام بدید به فایلهایی دیگه کاری نداشته باشید

لینک به ارسال

یعنی فقط وردپرس رو اپلود کنم و دیتاکس بسازم و اطلاعات دیتاکس رو داخل

wp-config.php وارد کنم؟

لینک به ارسال

بعد از بارگذاری یه دیتابیس درست میکنید که دیتابیس اصلی هست مجدد دیتابیس یوزر رو درست میکنید یعنی به عنوان یوزر دیتابیس اصلی شناخته میشه و هنگام ساختنش تو قسمت دیتابیس اون دیتابیسی که اول ساختید رو انتخاب میکنید بعد اد میکنید تو صفحه جدید تیک همه گزینه ها رو پر میکنی و ذخیره میکنی

بعد فایل کانفیگ رو تغییر نام میدی و اطلاعات رو وارد میکنی

اگه مشکلی نباشه وقتی وارد سایتت بشی وارد صفحه نصب میشی

لینک به ارسال

مشکل اصلی منم همین جاست

چون هاست های رایگان این جوری که شما میگید نیست

توی هاست های رایگان دیتابیس نیم و دیتابیس یوزر نیم رو باید هم زمان درست کنی

لینک به ارسال

خب من این رو که همون اول گفتم تو هاست رایگان معمولا" دیتابیس اصلی با یک نام هست و شما دیتابیس یوزر رو کریت میکنید مطمئنا" اون سایت یه قسمت راهنما نصب سیستم مدیریت محتوا داره و یا اینکه از طریق تماس پشتیبانی کنند

اگه موفق نشدی اطلاعاتت رو پیام خصوصی کن برات درست کنم

لینک به ارسال

موفق شدم

فقط بار اول ورد پرس توی پوشه wordpress نصب کردم وقتی اردس سایتو زدم توی صفحه باز شده نوشته بودwordpress روش که کلیک کردم وارد نصب شد

بعدش برای این که مستقیم وارد سایت بشه محتویات پوشه wordpress رو بهpublic_html انتقال دادم و بعدش که وارد سایت شدم دوباره اررور داد

لینک به ارسال

خب از همون ابتدا باید مسیر رو مشخص کرد رفع ارور هم کار سختی نیست ولی برای اینکه مروری بر نصب کرده باشی مراحل رو تکرار و از نو تو روت هاستت نصب کن

موفق باشی

لینک به ارسال

یعنی اینا پاک کنم دوباره اپلود کنم ؟؟؟

پس چه جوری باید مسرو مشخص کنم که بعد ارور نده

راستی واقعا ازت ممنوم چون تا حالا نتونسته بودم درست نصب کنم

لینک به ارسال

اون پوشه ای که از حالت زیپ یا رار خارجش کردی رو پاک کن اگه هنوز وردپرس زیپ شده رو داری نیازی به آپلود کردن مجددش نیست اگه هم پاکش کردی دوباره باید بارگذاری کنی

بعد از اینکه از حالت زیپ خارج میکنی کل محتویات پوشه wordpress رو به یه پوشه عقب تر انقال بده و بعد مثل سری پیش نصبش کن

لینک به ارسال

داداش اطلاعات هاست رو برات ارسال کردم برو یه سر بزن ببین مشکل از کجاست

مممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکلی تو نصبت نیست مشکل تو هاست هست که کد های جدید php وردپرس رو پشتیبانی نمیکنه باید نسخه های قدیمی وردپرس رو نصب کنی که از امکانات جدید محروم میشی

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکلی تو نصبت نیست مشکل تو هاست هست که کد های جدید php وردپرس رو پشتیبانی نمیکنه باید نسخه های قدیمی وردپرس رو نصب کنی که از امکانات جدید محروم میشی

سلام

وردپرس 3.4.1 روی همون هاست در حال اجراست: http://ishare.nazuka.net

اگر مایل بودید مشخصاتو بدید براتون انجام بدم.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

سلام

ولی من نتونستم نصب کنم

میشه اطلاعت هاستو بدم لطف کنید برام نصب کنید؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...