رفتن به مطلب

سوپر لیچر - انتقال فایل های حجیم در کمتر از 10 ثانیه

پست های پیشنهاد شده

اسکریپتی نوشتم برای انتقال فایل از هاستی به هاست دیگر ، مزیت این اسکریپت انتقال فایل ها بدون دانلود و آپلود هست یعنی از هاستی به هاستی دیگر منتقل میود کهمزیت این روش سرعت آن است ؛ مثلا فایل 500 مگ را در کمتر از 10 ثانیه منتقل میکند

سوپر لیچر در حال حاضر در ورژن 2 به سر میبرد و در آخرین نسخه تغییرات اساسی مثل نصب آسان ، امنیت با پسورد ، تغیبر نام ، محافظت در برابر آپلود شل با محدود کردن پسنود های مجاز

یکی از مزیت های این اسکریپت تک فایل بودن آن است ، همه سوپر آپلودر درون یک فایل جایگری کرده و با سرعتت بالا اجرا میشود.

الاعات بیشتر را می توانید در این لینک دنبال کنید :

superlecher-installer-ver2.0.zip

لینک به ارسال

من مدتها بود به دنبال همچین چیزی بودم. اما میترسم اون رو نصب کنم

دوست دارم نظر اساتید انجمن رو در مورد این فایل بدونم. نصب این فایل هیچ خطری نداره؟

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز خطر نداره

برای حفاظت بالا از کوکی برای ذخیره پسورد و برای جلوگیری از آپلود شل پسوند فایل ها را محدود کردم ، چون خودم به این سورس نیاز داشتم نوشتمش و در حال حاضر دارم ازش استفاده میکنم

لینک به ارسال

میشه کاری کرد که صفحه قفل بشه و فقط واسه خودم نمایش داده بشه؟

میشه کاری کرد واسه ارسال فایل پسورد بخواد تا کسی نتونه توی اون چیزی ارسال کنه؟

لینک به ارسال

این اسکریپت در حال حاضر برای انقا رمز میخواد و تا رمز را وارد نکنی اجازه استفاده از اسکریپت را نمیده

اگر کسی اتفاقا به این فایل دسترسی پیدا کرد با وارد کردن رمز عببور اشتباه اطلاعات زیر به ایمیل شما ارسال میشه :

آی پی ، سیستم عامل ، نسخه و اسم مرورگر ، رمزی که وارد کرده و...

ویرایش شده توسط MrProgrammer
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من خاستم 66 مگابایتو باش انتقال بدم ایرور زیر رو داد

nternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

دلیلش چیه ؟؟؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فکر کنم لیچر مشکل داشته باشه...

روی دایرکت ادمین نصب نمیشه و در هنگان نصب به ارور 404 میخوره

لینک به ارسال

نه خیر دوست عزیز هیچ ربطی به سی پنل و دایرکت ادمین نداره

یادرست نصب نکردید یا هاستتون مشکل داره

لینک به ارسال

حالا من میخوام دوباره نصب کتم

اما وفتی فایل رو آپلود میکنم و اون رو باز میکنم، من رو به یه مسیر دیگه انتقال میده که اون مسیر خالیه

لینک به ارسال

حالا من میخوام دوباره نصب کتم

اما وفتی فایل رو آپلود میکنم و اون رو باز میکنم، من رو به یه مسیر دیگه انتقال میده که اون مسیر خالیه

ایناسکریپت تست شده هست و هیچ مشکلی نداره ُ دقت کنید نام فایل را درست وارد کرده باشید

من خاستم 66 مگابایتو باش انتقال بدم ایرور زیر رو داد

nternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

دلیلش چیه ؟؟؟

سرور شما اجازه لیچ را نمیدهد از سمت اسکریپت هیچ محدودیتی نیست

لینک به ارسال

دوست عزیزخود بندهو چندین کاربر دیگه داریم بدون هیچ مشکلی ازش استفاده میکنیم

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

شاید بشه با قرار دادن کد های زیر در htaccess. تغییرش داد ولی معمولا نمیشه چون به رم و سخ افزار مربوطه و فشار میاره :

php_value post_max_size 50M
php_value upload_max_filesize 50M

لینک به ارسال

من فایل حجم بالا رو میزنم فقط 127 مگابایتش میاد چون ظاهرا سرور اجازه نمیده بیشتر ازون بیاد،ولی کارت خیلی خوب بوده آفرین.فقط کاش دو تا چیز رو بهش اضافه کنی.یکی همین رزیوم و نکته ی مهمتر تابع اسپلیت (split ) که اگر سرور برای فایل های حجم بالا اجازه نداد بتونه اونارو تیکه تیکه کنه

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام.نمیتونم نصبش کنم!! نصبش چجوریه ؟؟؟

درود میشه روش نصب رو توضیح بدین؟؟؟

1- ابتدا اسکریپت را از لینک انتهای صفحه دانلود کنید و در هاستتان آپلود کنید و آن را از حالت فشرده خارج نمایید.

2- آدرس اسکریپت را وارد کنید را اجرا شود ، مثلا اگر اسکریپت را در مسیر اصلی هاستی با آدرس site.com قرار دادید باید آدرس site.com/superleecher-installer.php را وارد کنید. در نهایت با صفحه زیر مواجه میشوید که مجوز اسکریپت را یادآوری میکند . برای ادامه می توانید بر دکمه I Agree And Install کلیک کنید:

superleecher-1-300x195.jpg

3- پس از آن وارد صفحه زیر میشوید که از شما ایمیل و رمز عبور درخواست میکند ، اطلاعات را وارد و دکمه send را بزنید :

superleecher-2-300x195.jpg

4- حال وارد صفحه ای میشوید که پیغام با موفقیت نصب شدن را به شما نشان میدهد . تبریک شما سوپر لیچ را با دو حرکت نصب کردید. در آخر پس از لحظاتی به صورت اتوماتیک به پنل ورود به سوپر لیچر منتقل میشوید که از شما ایمیل و کلمه عبور درخواست میکند .

http://mrprogrammer.net/%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D9%84%DB%8C%DA%86%D8%B1-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-2-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%84%DB%8C%DA%86-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84/

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 11 ماه بعد...

خیلی ممنون. بسیار سریع فایل ها را انتقال میده

نقل قول

ممنون خیلی جالب بود فقط پسوند مثلاmp3 چطور بهش اضافه کنم؟

خط 16 این فایل را ویرایش کنید

superleecher

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...
در در 6/24/2016 at 06:11، ehsan_619 گفته است :

سلام دوست عزیز

من وقتی فایلی رو برای لیچ میزارم . از 76 مگابایتی که حجم فیلم باشه فقط 39 مگابایتش آپلود میشه

لطفا راهنمایم کنین !!!!

درود بر شما دوست عزیز شاید حجم انتقالی که تو سرور هاستتون برای حساب کاربریتون تعیین شده کمتر باشه یا اینترنتتون قطع و وصل میشه یعنی استی ایبل نیست!

لینک به ارسال
در در 8/19/2016 at 19:12، movafegh گفته است :

با سلام

ببخشید فایلا رو کجا آپلود میکنه؟ ت و چه دایرکتوری؟

درود بر شما دوست عزیز در مسیری که شما اسکریپت رو اپلود میکنید فایلهارو به همون پوشه و مسیر انتقال میده

در نظر داشته باشید اگر میخواهید مسیر فایلتون رو تغییر بدین از همون اول اسکریپت رو در مسیر اصلی که مقصد مورد نظرتون هست اپلود بفرمائید

ابتدا مسیر فایل را در مرورگرتون باز کنید و بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز ایمیل و رمز دلخواهتون فایل آبپود شده اسکریپت تغییر نام خواهد داشت و بعد از آن باید با اسم جدید فراخوانی نمائید

سپس با ریفرش صفحه  وارد نمودن ایمیل و رمز عبور دلخواهتان آدرس فایل مبدا رو به اسکریپت مسیردهی نموده و انتقال را شروع نمائید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...