رفتن به مطلب

نمایش لینک صفحه اصلی جای صفحه جانبی در گوگل

site

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مطلب را به صورت صحیح ارسال کردم و وقتی که لینک مطلب رو تو گوگل سرچ می کنم به صورت زیر هست :

31810140055872431906_1.png

حالا وقتی میخوام عنوان مطلب رو تو گوگل سرچ کنم ، صفحه اصلی سایت ایندکس میشه و در متای توضیحات ، کلمه کلیدی اون مطلب ظاهر میشه !!!

مثلا کاربر میخواد سرچ کنه : " اس ام اس خرداد 93 " . حالا به جای اینکه لینک مطلب من ایندکس بشه و به صورت عکس بالا ظاهر بشه ، به صورت زیر ظاهر میشه :

92414005586292165_2.png

این مشکل برای تمامی مطالب من اتفاق میافته !!

خیلی اعصاب خورد کن هست !

از یکی دونفر پرسیدم و اونا گفتن که اولویت ایندکس شدن صفحه اصلی بالاتر از بقه جاها هست !

حالا چطوری باید این اولویت رو به مطالب بدم ؟

لینک به ارسال

در نقشه سایت میتونید اولویت رو عوض کنید. البته نیازی هم نیست وقتی صفحه اصلی پر بشه به مرور زمان ایندکس هایی که از طرف صفحه اصلی بوده جاشو به مطلب مورد نظر میده.

لینک به ارسال

عنوان ویرایش شد

لطفا از عنوان مناسبی برای تاپیک استفاده کنید

لینک به ارسال

در نقشه سایت میتونید اولویت رو عوض کنید. البته نیازی هم نیست وقتی صفحه اصلی پر بشه به مرور زمان ایندکس هایی که از طرف صفحه اصلی بوده جاشو به مطلب مورد نظر میده.

فکر نکنم اینجوری بشه

الان 5 ماهه که با این مشکل روبرو هستم !!

چطوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟

عنوان ویرایش شد

لطفا از عنوان مناسبی برای تاپیک استفاده کنید

ممنون . چشم

میشه شما هم منو راهنمایی کنید ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

اولویت به تنهایی نمیتونه یه همچین مشکلی ایجاد کنه. خیلی از سایت ها رو دیدم با اینکه اولویت اول رو به صفحه اصلی دادم ولی وقتی مطلبی منتشر کردن و ایندکس شد دیگه در جستجوی گوگل صفحه اصلی سر و کلش پیدا نمیشه. به نظر من چون شما عنوان هاتون شبیه به هم هست مثلآ در همشون از اس ام اس و ماه و سال استفاده کردید و همینطور چون کلی از مطلب رو در صفحه اصلی به کار میبرید باعث شده صفحه اصلیتون پر اهمیت تر از جاهای دیگه بشه. و مدام سر و کلش پیدا بشه.

من چند تا روش رو پیشنهاد میکنم

اول اینکه تعداد پست رو در صفحه اصلی کم کنید مثلآ 4 الی 5 تا خوبه.

ادامه مطلب رو زود به کار ببرید تا مطلب اصلی زیاد در صفحه اصلی ایندکس نشه. اگر فقط یه چکیده از هر پست در صفحه اصلی باشه و اصلی کاریها در ادامه مطلب باشه خوبه.

در صورت نیاز هم میتونید اولویت صفحه اصلی رو در سایت مپ کمتر از جاهای دیگه کنید.

اینا در دراز مدت میتونه جواب بده. البته اینا فقط نظر من بود. منتظر باشید و نظر دیگران رو هم جویا شوید.

لینک به ارسال

اولویت به تنهایی نمیتونه یه همچین مشکلی ایجاد کنه. خیلی از سایت ها رو دیدم با اینکه اولویت اول رو به صفحه اصلی دادم ولی وقتی مطلبی منتشر کردن و ایندکس شد دیگه در جستجوی گوگل صفحه اصلی سر و کلش پیدا نمیشه. به نظر من چون شما عنوان هاتون شبیه به هم هست مثلآ در همشون از اس ام اس و ماه و سال استفاده کردید و همینطور چون کلی از مطلب رو در صفحه اصلی به کار میبرید باعث شده صفحه اصلیتون پر اهمیت تر از جاهای دیگه بشه. و مدام سر و کلش پیدا بشه.

من چند تا روش رو پیشنهاد میکنم

اول اینکه تعداد پست رو در صفحه اصلی کم کنید مثلآ 4 الی 5 تا خوبه.

ادامه مطلب رو زود به کار ببرید تا مطلب اصلی زیاد در صفحه اصلی ایندکس نشه. اگر فقط یه چکیده از هر پست در صفحه اصلی باشه و اصلی کاریها در ادامه مطلب باشه خوبه.

در صورت نیاز هم میتونید اولویت صفحه اصلی رو در سایت مپ کمتر از جاهای دیگه کنید.

اینا در دراز مدت میتونه جواب بده. البته اینا فقط نظر من بود. منتظر باشید و نظر دیگران رو هم جویا شوید.

سلام و ممنون

آخه اگه مشکل بخواد از کلمه " اس ام اس " باشه ، این همه سایت اس ام اس و جوک هست پس چرا مشکلی ندارن

تعداد پست کم در صفحه اصلی و زودتر ادامه مطلب گذاشتن در مطالب میتونه این مشکل رو حل کنه ؟

از مدیران کسی نیست که راهنمایی کنه ؟

لینک به ارسال

نه من منظورم این بود که شباهت پست ها به هم میتونه در جستجوی گوگل یه پست دیگه رو به جا مطلب مورد نظر بیاره و صفحه اصلی سایت شما هم که در ان از این کلمه زیاد استفاده شده و فقطم در جستجو صفحه اصلیتون باز میشه. ولی خوب مشکل سایت شما علت های زیادی داره. این چیزایی که گفتن هدف این بود که شما اهمیت صفحه اصلیتون رو کم کنید تا دیگه در جستجو ها باز نشه.

لینک به ارسال

راستی این اپالود سنتر اشیانه رو این نود 32 بلوک کرده مدام ارور میده وا نمیشه. عکس هاتون رو در جای دیگه اپلود کنید. یا همینجا پیوست کنید.

لینک به ارسال

راستی این اپالود سنتر اشیانه رو این نود 32 بلوک کرده مدام ارور میده وا نمیشه. عکس هاتون رو در جای دیگه اپلود کنید. یا همینجا پیوست کنید.

به مدیریت محترم پیام دادم و درخواست ویرایش رو دادم

از دوستان دیگه کسی نظری نداره ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی عجیبه ! چند هفته ای هست که پستم هام رو با دقت بیشتری ارسال می کنم

اما اصلا و ابدا بازدید کنندگان از گوگل ، وارد مطالبم نمیشن !!

هرچی سرچ میکنند وارد صفحه اصلی میشن !

دوستان ممکنه که مشکل از کد نویسی قالب باشه ؟

لینک به ارسال

سعی کنید روی گرفتن بک لینک برای صفحات داخلی وب سایتتون کمی کار کنید تا وزن اعتباری این صفحات یا page authority صفحات داخلی شما هم بیاد بالا تا راحتر بتونه در گوگل ایندکس بشه . در حقیقت شما تمام وزن سئو سایتتون رو گذاشتید روی صفحه اصلی سایتتون که این برای سئو نوین و استاندارد خوب نیست . برای سئو قوی باید کلمات کلیدی و همچنین وزن سایت رو بین تمام صفحات به نوعی تقسیم کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط tikatika
لینک به ارسال

سعی کنید روی گرفتن بک لینک برای صفحات داخلی وب سایتتون کمی کار کنید تا وزن اعتباری این صفحات یا page authority صفحات داخلی شما هم بیاد بالا تا راحتر بتونه در گوگل ایندکس بشه . در حقیقت شما تمام وزن سئو سایتتون رو گذاشتید روی صفحه اصلی سایتتون که این برای سئو نوین و استاندارد خوب نیست . برای سئو قوی باید کلمات کلیدی و همچنین وزن سایت رو بین تمام صفحات به نوعی تقسیم کنید

موفق باشید

سلام

یعنی برای هر یک از مطالب سایتم بک لینک بخرم ؟

الان بازدید سایتم روز به روز داره بدتر میشه . از 1500 روزانه رسیده به 450 !!!

تو آمارگیر وبگذر هم هرکسی که وارد سایت شده ، وارد صفحه اصلی سایت شده و اصلا کسی به طور مستقیم از گوگل وارد مطالب سایت نشده !!!

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

یعنی برای هر یک از مطالب سایتم بک لینک بخرم ؟

الان بازدید سایتم روز به روز داره بدتر میشه . از 1500 روزانه رسیده به 450 !!!

تو آمارگیر وبگذر هم هرکسی که وارد سایت شده ، وارد صفحه اصلی سایت شده و اصلا کسی به طور مستقیم از گوگل وارد مطالب سایت نشده !!!

دوست عزیز این مشکل به نظر من به این خاطره که مطلبی که شما منتشر می کنید در سایتهای زیادی منتشر میشه و شما اولین سایتی نیستید که اون مطلب رو میزارید سعی کنید قبل از سایتهای دیگر مطلب رو منتشر کنید و مطلب اختصاصی تر باشه و سعی کنید عنوان مطلب رو اختصاصی انتخاب کنید و با عنوان صفحه اصلی و مطالب دیگه تفاوت داشته باشه و سعی کنید عنوانی رو انتخاب کنید که رقابت کمتری روی اون باشه .

به نظر من اصلا به فکر خرید بک لینک نباشید و اگر در امر سئو تخصصی ندارید با یک سئوکار مشورت کنید.

یک نکته دیگه که من در سورس سایتتون دیدم اینکه شما در متن نوشته هاتون از css داخلی استفاده کردید و این حجم صفحه رو زیاد می کنه و اصلا خوب نیست.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل به نظر من به این خاطره که مطلبی که شما منتشر می کنید در سایتهای زیادی منتشر میشه و شما اولین سایتی نیستید که اون مطلب رو میزارید سعی کنید قبل از سایتهای دیگر مطلب رو منتشر کنید و مطلب اختصاصی تر باشه و سعی کنید عنوان مطلب رو اختصاصی انتخاب کنید و با عنوان صفحه اصلی و مطالب دیگه تفاوت داشته باشه و سعی کنید عنوانی رو انتخاب کنید که رقابت کمتری روی اون باشه .

به نظر من اصلا به فکر خرید بک لینک نباشید و اگر در امر سئو تخصصی ندارید با یک سئوکار مشورت کنید.

یک نکته دیگه که من در سورس سایتتون دیدم اینکه شما در متن نوشته هاتون از css داخلی استفاده کردید و این حجم صفحه رو زیاد می کنه و اصلا خوب نیست.

سلام ممنون

اما به نظر من یه اشکالی تو قالب وجود داره . یه مشکلی که نمیزاره مطلب ایندکس بشه .

مطالب تقریبا اختصاصی هستند . هنگام ارسال مطلب ، افزونه yoast را با دقت و به صورت کامل تکمیل میکنم

به هرکسی این مشکل رو گفتم ، تاحالا نتونسته مشکل رو پیدا کنه !

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

سلام ممنون

اما به نظر من یه اشکالی تو قالب وجود داره . یه مشکلی که نمیزاره مطلب ایندکس بشه .

مطالب تقریبا اختصاصی هستند . هنگام ارسال مطلب ، افزونه yoast را با دقت و به صورت کامل تکمیل میکنم

به هرکسی این مشکل رو گفتم ، تاحالا نتونسته مشکل رو پیدا کنه !

دوست عزیز مطالب شما ایندکس میشه به لینک زیر نگاهی بندازید.

https://www.google.c...s_sm=0&ie=UTF-8

نقشه سایتی که به گوگل معرفی کردید اینه؟

http://****.ir/sitemap.xml

آیا به گوگل معرفیش کردید؟

در وبمستر گوگل اروری ندارید؟

من نقشه سایتتون رو بررسی کردم مشکلی نداشت.

توصیه می کنم از یک قالب html5 استفاده کنید که تگهای مفهومی در آن بکار برده شده باشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

دوست عزیز مطالب شما ایندکس میشه به لینک زیر نگاهی بندازید.

https://www.google.c...s_sm=0&ie=UTF-8

نقشه سایتی که به گوگل معرفی کردید اینه؟

آیا به گوگل معرفیش کردید؟

در وبمستر گوگل اروری ندارید؟

من نقشه سایتتون رو بررسی کردم مشکلی نداشت.

توصیه می کنم از یک قالب html5 استفاده کنید که تگهای مفهومی در آن بکار برده شده باشه.

موفق باشید.

سلام

ایندکس که میشه ! تو نتایج سرچ گوگل نمایش داده نمیشه

مثلا همین پستی که شما گفتید در گوگل ایندکس شده ، وقتی که کاربر تو گوگل سرچ میکنه "اس ام اس خرداد 93 " ، سایت من در نتایج گوگل به صورت زیر نمایش داده میشه :

92414005586292165_2.png

سایت مپ هم به درستی به گوگل وب مستر معرفی کردم . البته تعدادی هشدار داره تو گوگل وب مستر

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

چیزی که شما میگید با لینک زیر همخوانی ندارد :

https://www.google.c...mspa.ir&start=0

دوست عزیز همه ی مطالب ایندکس میشن

اما وقتی که عناوین مربوط به مطالب در گوگل جست و جو میشه ، به جای اینکه لینک اون مطلب ظاهر بشه ، صفحه اصلی سایت من ظاهر میشه !!

در صفحه اصلی ظاهر شده در نتایج گوگل ، کلماتی از اون مطلب نمایش داده میشه

عکس :

92414005586292165_2.png

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یک نمونه لینک بدید از مشکلتون

بفرمایید :

لینک

حالا عنوان همین لینک یا عنوانی شبیه به لینک بالا را در گوگل سرچ کنید . مشاهده می کنید که صفحه اصلی سایت ایندکس شده

با تنظیمات Title Tags و Meta Description tags می تونید تغییر بدبد ^_^

سلام

چه چیزی رو تغییر بدم ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

من هم همین مشکل رو دارم .

لطفا اساتید کمک کنند .

(کمک کنید این تاپیک به نتیجه برسه )

باتشکر

2222.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...