رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد برگه ثبت نام برای کاربران(لطفا کمک کنید)

پست های پیشنهاد شده

درود بر همگی

دوستان من افزونه Theme My Login رو نصب کردم برگه های مربوط به اون هم(ورود ، خروج ، فراموشی رمز.....) ایجاد شده اما داخل سایت قسمت مربوط به ثبت نام و ورود و....نمایش داده نشده میشه باید چیکار کنم کمک کنید

ممنون

ویرایش شده توسط کوروش
لینک به ارسال

برید -> پیشخوان -> نمایش -> ابزارک ها و ابزارک افزونه را به ستون کناری مورد نظرتون منتقل کنید

لطف کنید قوانین را بخوانید و برای تایپیکهاتون پیام خصوصی نفرستید

ارسال پیام خصوصی برای حل مشکلات یعنی استخدام فرد مقابل

لطف کنید قبل از اینکار در مورد استخدام حقیر مطمئن شوید

لینک به ارسال

برید -> پیشخوان -> نمایش -> ابزارک ها و ابزارک افزونه را به ستون کناری مورد نظرتون منتقل کنید

لطف کنید قوانین را بخوانید و برای تایپیکهاتون پیام خصوصی نفرستید

ممنونم......شرمنده عزیز :(

لینک به ارسال

عزیز ببخشید اینکارو کردم باز هم در منوی بالا سایت یا در کناره ها هیچی گزینه ای یا کادری برای ثبت نام یا ورود ظاهر نشده میشه بیشتر توضیح بدید ایراد از کجاست

لینک به ارسال

ابزارک را قرار دادید؟

اگر افزونه ی کش دارید تخلیه اش کنید یا منتظر انقضای تاریخش باشید

برای مشاهده جعبه در حالت لاگ این باید از طریق پیشخوان > TML -> و گزینه General تنظیماتش رو ست کنید

لینک به ارسال

عزیز راه دیگه ای هم برای ایجاد فرم ثبت نام هست که بهتر باشه؟الان جدیدترین افزونه برای ثبت نام چی هست؟توضیحاتشم باشه که بتونم نصب کنم ممنون

لینک به ارسال

[sharedmedia=tutorials:tutorials:329]

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...