• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
Joker

وردپرس فارسی ۳٫۹٫۱ منتشر شد !

19 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

وردپرس فارسی ۳٫۹٫۱ ، امروز منتشر شد.

در صورت استفاده و تجربه شما دوستان، آیا مشکل خاصی در این نسخه وجود ندارد ؟ (در نسخه انگلیسی 3.9.1 مشکلاتی وجود داشت )

با خیال راحت آپگرید کنیم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وردپرس فارسی فقط نسخه‌ی فارسی شده‌ی وردپرس اصلیه در نتیجه اگر مشکلی داشتین کماکان پابرجاست.

در ضمن بسته‌ی پارسی ساز که تیم وردپرس پارسی منتشر کرده شما رو از وردپرس فارسی و دردسرهای تاخیر در انتشار و فشار پلاگین جلالی نجات میده:

http://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با خیال راحت آپگرید کنیم ؟؟؟ مگه قراره با اپدیت سایت نابود بشه ؟؟؟؟

اگر نگرانید مشکلی به وجود باید یک فول بک آپ از سایت بگیرید و بعد اپدیت کنید اگر مشکلی وجود داشت با یک کلیک ریستور کنید دیگه نگرانی نداره دوست من :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با خیال راحت آپگرید کنیم ؟؟؟ مگه قراره با اپدیت سایت نابود بشه ؟؟؟؟

اگر نگرانید مشکلی به وجود باید یک فول بک آپ از سایت بگیرید و بعد اپدیت کنید اگر مشکلی وجود داشت با یک کلیک ریستور کنید دیگه نگرانی نداره دوست من :)

ممنون.

اما بله،نابود بشه.

آپگرید به نسخه انگلیسی همین ورژن، نشون د اد که افزونه جلالی باهاش سازگار نیست، در نتیجه پیوند یکتایی که روی تاریخ ماه و روز شمسی تعیین شده بود، به صورت ارور ۴۰۴ در اومد.

یا اشکالاتی واسه گذاشتن عکس و .... پیش اومده قبلا برام.

بک‌اپ رو هستم :‌)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسته‌ی پارسی ساز که تیم وردپرس پارسی منتشر کرده شما رو از وردپرس فارسی و دردسرهای تاخیر در انتشار و فشار پلاگین جلالی نجات میده:

http://wordpress.org...s/wp-parsidate/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از مزایای بسته‌ی پارسی ساز وردپرس پارسی این هست که نیاز نیست منتظر بشید تا چند هفته بگذره و وردپرس فارسی خودتون رو بروزکنید و میتونید همون لحظه که آپدیت بسته وردپرس انگلیسی میاد از آخرین نگارش وردپرس بهره‌مند شید. اگر هم نیاز به تغییری باشه تو کوتاه ترین زمان ممکن بسته پارسی ساز روی مخزن به روز میشه ، پس نگران این مورد هم نباشد

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بهترین راه اینه که از افزونه گروه وردپرس پارسی استفاده کنید من بدون اینکه چیزی رو تایید بکنم یا نه به صورت اتومات آپگرید شد و فقط برام یک نامه اومد که به صورت خودکار به 3.9.1 آپدیت شده از یانکه از وردپرس پارسی استفاده می کنید متشکریم و هیچ مشکلی هم نیست این آپدیت های کوچیک رو به صورت اتومات خودش انجام می ده ولی بعضی آپدیت ها رو از خودتون اجازه می گیره عالیه در کل مخصوصا اینکه فایل زبانشم کامل شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرقش با این افزونه wp-parsidate چیه ؟ یعنی تفاوتی تو ترجمه داره ؟

ویرایش شده در توسط mr.browser

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با آپدیت به نسخه جدید وردپرس باز مشکل : 1�436 نوشته به وجود میاد لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل رو رفع کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل چی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل نمایش این شکل بجای عدد یا حرف در وردپرس.

البته این مشکل در فارسی سازی وردپرس هست، چون با افزونه wp-parsidate زمانی که فعال است این مشکل وجود ندارد.

27533140026901216342_unknwon.png

ویرایش شده در توسط mr.browser

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-parsidate مشکل رو برطرف کرد ، افزونه فوق العاده عالی و قویی است ممنون از تولید کنندگان این افزونه مهم و کاربردی.

یک سوال داشتم اینه که وقتی افزونه wp-parsidate رو فعال می کنم افزونه جلالی رو هم غیر فعال می کنم قطعه کد نمایش تعداد مطالب سایت که با افزونه جلالی کار میکه دچار مشکل میشه

<?php $count_posts = wp_count_posts('post'); $published_posts = $count_posts->publish; echo $published_posts ; ?>

حال یک قطعه کد دیگر معرفی کنید که با افزونه wp-parsidate یا بدون نیاز به افزونه wp-parsidate یا جلالی تعداد کل مطالب سایت رو نشون بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-parsidate مشکل رو برطرف کرد ، افزونه فوق العاده عالی و قویی است ممنون از تولید کنندگان این افزونه مهم و کاربردی.

یک سوال داشتم اینه که وقتی افزونه wp-parsidate رو فعال می کنم افزونه جلالی رو هم غیر فعال می کنم قطعه کد نمایش تعداد مطالب سایت که با افزونه جلالی کار میکه دچار مشکل میشه

<?php $count_posts = wp_count_posts('post'); $published_posts = $count_posts->publish; echo $published_posts ; ?>

حال یک قطعه کد دیگر معرفی کنید که با افزونه wp-parsidate یا بدون نیاز به افزونه wp-parsidate یا جلالی تعداد کل مطالب سایت رو نشون بده

دوست عزیز این مسئله رو در تاپیک مخصوص خود این افزونه اعلام کنید زودتر به نتیجه می رسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بریا رفع مشکل علامت سوال ها در حالت عادی، میتونید از آموزش زیر استفاده کنید:

http://tuts.icomp.ir/post/3037.php

این مسئولین وردپرس پارسی کین؟ نمیشه خودشون اعلام پایان دوره کنن تا یکی بهتر مثل اینجا نمایندگی وردپرس رو برعهده بگیره؟ خیلی ضعیف عمل میکنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل نمایش این شکل بجای عدد یا حرف در وردپرس.

البته این مشکل در فارسی سازی وردپرس هست، چون با افزونه wp-parsidate زمانی که فعال است این مشکل وجود ندارد.

27533140026901216342_unknwon.png

من هم این مشکل رو دارم و بخاطر اختلال wp-parsidate روی یکی از افزونه Post Expirator نمیتونم فعالش کنم

لطفا اگر راه حلی دارید مطرح کنید

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به همون لینکی که در پست قبلی دادم برید مشکلتون حل میشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مسئولین وردپرس پارسی کین؟ نمیشه خودشون اعلام پایان دوره کنن تا یکی بهتر مثل اینجا نمایندگی وردپرس رو برعهده بگیره؟ خیلی ضعیف عمل میکنن!

منظورتون وردپرس فارسیه؟

والا من یه آقای گناهکار میشناسم که مدیر گروه وردپرس فارسی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام، مشکلی که الآن پیش اومد ( . من حدس می‌زدم مشکلی ممکن پیش بیاد)

اینه کخ در پیشخوان، و در قسمت دیدگاه‌ها در پنل ادمین، دیدگا‌ها با گراواتور (نیم‌رخ پیش‌فرض)ی که مشخص کردم نشون داده نمیشه.

مثال: تنظیم نیم‌رخ پیش فرض : اشکال ساخته شده‌ی تصادفی

چیزی که نشون میده در ادمین پنل :

5188140039587227662_Comments.png

این مشکل بعد از آپدیت به ورژن جدید ایجاد شد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری