رفتن به مطلب

وردپرس فارسی ۳٫۹٫۱ منتشر شد !

Joker

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وردپرس فارسی ۳٫۹٫۱ ، امروز منتشر شد.

در صورت استفاده و تجربه شما دوستان، آیا مشکل خاصی در این نسخه وجود ندارد ؟ (در نسخه انگلیسی 3.9.1 مشکلاتی وجود داشت )

با خیال راحت آپگرید کنیم؟؟؟

لینک به ارسال

وردپرس فارسی فقط نسخه‌ی فارسی شده‌ی وردپرس اصلیه در نتیجه اگر مشکلی داشتین کماکان پابرجاست.

در ضمن بسته‌ی پارسی ساز که تیم وردپرس پارسی منتشر کرده شما رو از وردپرس فارسی و دردسرهای تاخیر در انتشار و فشار پلاگین جلالی نجات میده:

http://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

لینک به ارسال

با خیال راحت آپگرید کنیم ؟؟؟ مگه قراره با اپدیت سایت نابود بشه ؟؟؟؟

اگر نگرانید مشکلی به وجود باید یک فول بک آپ از سایت بگیرید و بعد اپدیت کنید اگر مشکلی وجود داشت با یک کلیک ریستور کنید دیگه نگرانی نداره دوست من :)

لینک به ارسال

با خیال راحت آپگرید کنیم ؟؟؟ مگه قراره با اپدیت سایت نابود بشه ؟؟؟؟

اگر نگرانید مشکلی به وجود باید یک فول بک آپ از سایت بگیرید و بعد اپدیت کنید اگر مشکلی وجود داشت با یک کلیک ریستور کنید دیگه نگرانی نداره دوست من :)

ممنون.

اما بله،نابود بشه.

آپگرید به نسخه انگلیسی همین ورژن، نشون د اد که افزونه جلالی باهاش سازگار نیست، در نتیجه پیوند یکتایی که روی تاریخ ماه و روز شمسی تعیین شده بود، به صورت ارور ۴۰۴ در اومد.

یا اشکالاتی واسه گذاشتن عکس و .... پیش اومده قبلا برام.

بک‌اپ رو هستم :‌)

لینک به ارسال

بسته‌ی پارسی ساز که تیم وردپرس پارسی منتشر کرده شما رو از وردپرس فارسی و دردسرهای تاخیر در انتشار و فشار پلاگین جلالی نجات میده:

http://wordpress.org...s/wp-parsidate/

لینک به ارسال

یکی از مزایای بسته‌ی پارسی ساز وردپرس پارسی این هست که نیاز نیست منتظر بشید تا چند هفته بگذره و وردپرس فارسی خودتون رو بروزکنید و میتونید همون لحظه که آپدیت بسته وردپرس انگلیسی میاد از آخرین نگارش وردپرس بهره‌مند شید. اگر هم نیاز به تغییری باشه تو کوتاه ترین زمان ممکن بسته پارسی ساز روی مخزن به روز میشه ، پس نگران این مورد هم نباشد

:)

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین راه اینه که از افزونه گروه وردپرس پارسی استفاده کنید من بدون اینکه چیزی رو تایید بکنم یا نه به صورت اتومات آپگرید شد و فقط برام یک نامه اومد که به صورت خودکار به 3.9.1 آپدیت شده از یانکه از وردپرس پارسی استفاده می کنید متشکریم و هیچ مشکلی هم نیست این آپدیت های کوچیک رو به صورت اتومات خودش انجام می ده ولی بعضی آپدیت ها رو از خودتون اجازه می گیره عالیه در کل مخصوصا اینکه فایل زبانشم کامل شده

لینک به ارسال

فرقش با این افزونه wp-parsidate چیه ؟ یعنی تفاوتی تو ترجمه داره ؟

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

با آپدیت به نسخه جدید وردپرس باز مشکل : 1�436 نوشته به وجود میاد لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل رو رفع کنیم.

لینک به ارسال

مشکل نمایش این شکل بجای عدد یا حرف در وردپرس.

البته این مشکل در فارسی سازی وردپرس هست، چون با افزونه wp-parsidate زمانی که فعال است این مشکل وجود ندارد.

27533140026901216342_unknwon.png

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

wp-parsidate مشکل رو برطرف کرد ، افزونه فوق العاده عالی و قویی است ممنون از تولید کنندگان این افزونه مهم و کاربردی.

یک سوال داشتم اینه که وقتی افزونه wp-parsidate رو فعال می کنم افزونه جلالی رو هم غیر فعال می کنم قطعه کد نمایش تعداد مطالب سایت که با افزونه جلالی کار میکه دچار مشکل میشه

<?php $count_posts = wp_count_posts('post'); $published_posts = $count_posts->publish; echo $published_posts ; ?>

حال یک قطعه کد دیگر معرفی کنید که با افزونه wp-parsidate یا بدون نیاز به افزونه wp-parsidate یا جلالی تعداد کل مطالب سایت رو نشون بده

لینک به ارسال

wp-parsidate مشکل رو برطرف کرد ، افزونه فوق العاده عالی و قویی است ممنون از تولید کنندگان این افزونه مهم و کاربردی.

یک سوال داشتم اینه که وقتی افزونه wp-parsidate رو فعال می کنم افزونه جلالی رو هم غیر فعال می کنم قطعه کد نمایش تعداد مطالب سایت که با افزونه جلالی کار میکه دچار مشکل میشه

<?php $count_posts = wp_count_posts('post'); $published_posts = $count_posts->publish; echo $published_posts ; ?>

حال یک قطعه کد دیگر معرفی کنید که با افزونه wp-parsidate یا بدون نیاز به افزونه wp-parsidate یا جلالی تعداد کل مطالب سایت رو نشون بده

دوست عزیز این مسئله رو در تاپیک مخصوص خود این افزونه اعلام کنید زودتر به نتیجه می رسید

لینک به ارسال

بریا رفع مشکل علامت سوال ها در حالت عادی، میتونید از آموزش زیر استفاده کنید:

http://tuts.icomp.ir/post/3037.php

این مسئولین وردپرس پارسی کین؟ نمیشه خودشون اعلام پایان دوره کنن تا یکی بهتر مثل اینجا نمایندگی وردپرس رو برعهده بگیره؟ خیلی ضعیف عمل میکنن!

لینک به ارسال

مشکل نمایش این شکل بجای عدد یا حرف در وردپرس.

البته این مشکل در فارسی سازی وردپرس هست، چون با افزونه wp-parsidate زمانی که فعال است این مشکل وجود ندارد.

27533140026901216342_unknwon.png

من هم این مشکل رو دارم و بخاطر اختلال wp-parsidate روی یکی از افزونه Post Expirator نمیتونم فعالش کنم

لطفا اگر راه حلی دارید مطرح کنید

ممنونم

لینک به ارسال

به همون لینکی که در پست قبلی دادم برید مشکلتون حل میشه :)

لینک به ارسال

این مسئولین وردپرس پارسی کین؟ نمیشه خودشون اعلام پایان دوره کنن تا یکی بهتر مثل اینجا نمایندگی وردپرس رو برعهده بگیره؟ خیلی ضعیف عمل میکنن!

منظورتون وردپرس فارسیه؟

والا من یه آقای گناهکار میشناسم که مدیر گروه وردپرس فارسی هست.

لینک به ارسال

با سلام، مشکلی که الآن پیش اومد ( . من حدس می‌زدم مشکلی ممکن پیش بیاد)

اینه کخ در پیشخوان، و در قسمت دیدگاه‌ها در پنل ادمین، دیدگا‌ها با گراواتور (نیم‌رخ پیش‌فرض)ی که مشخص کردم نشون داده نمیشه.

مثال: تنظیم نیم‌رخ پیش فرض : اشکال ساخته شده‌ی تصادفی

چیزی که نشون میده در ادمین پنل :

5188140039587227662_Comments.png

این مشکل بعد از آپدیت به ورژن جدید ایجاد شد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...