رفتن به مطلب

سوال در رابطه با قالب ووکامرس

webmaster

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من قصد طراحی قالب ووکامرس دارم ولی از اونجا که اولین بارم هست که برای این افزونه قالب ست میکنم کمی نیاز به راهنمایی شما دوستان دارم که ممنون میشم کمک کنید.

موارد که در قالب نیاز دارم.

- نمایش دسته محصولات ووکامرس ( نه دسته خود وردپرس )

- لیست محصولات در صفحه اصلی رو قرار دادم و تنها در صفحه اصلی مواردی چون تصویر شاخص محصول ، عنوان ، اطلاعات بیشتر نشون میده. ولی میخوام در کنار اینها دکمه " افزودن به سبد " ،" توضیح خلاصه از محصول" و" قیمت محصول " ، " موجود بودن یا نبودن " نشون داده بشه. |||||| این قسمت خیلی مهمه برام ||||||

- چه کدهایی ضروری هست که برای قالب ووکامرس در funnction.php قرار داده بشه ؟ آموزش های موجود در این سایت و سایت های دیگر را برای اختصاصی کردن Css و غیرفعال کردن Css پیشفرض خوانده ام . به جز این موارد منظورم هست. برای مثال آیا برای نمایش قیمت محصول یا دکمه افزودن به سبد کدی لازم است که در داخل funnction.php قرار دهیم.

- برای این که در ادامه مطلب مشتری بتواند تعداد خرید را هم انتخاب کند برای مثال 2 عدد . کد این مورد رو به چه صورت هست؟

از اونجا قالب های موجود در نت در سطح پیشفرته هستند و اختصاصی کد نویسی شده اند و من نیاز به موارد بالا فقط دارم برای همین میخوام کدهای هر قسمت رو بدونم.

از کدها خود سایت woocommerce هم استفاده کردم ولی موارد بالا رو پیدا نکردم جایی.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...